X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

izmir Özel Çevre

izmir Özel Çevre Koruma alanı

AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli, 'plansız yatırım çöplüğü' haline gelen İzmir Karaburun'un Özel Çevre Koruma alanı olması için başvurdu. Proje eylülde Bakanlar Kurulu'na sunulacak.

İzmir Özel İdaresi nin

İzmir Özel İdaresi'nin malları İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne mi geçecek?

Özel İdare’nin personelinin önemli bir bölümü Büyükşehir'e tayin edilecek. Yani özetle söylemek gerekirse, İzmir Özel İdaresi'nin yükümlülüklerinden, İzmir Büyükşehir Belediyesi sorumlu olacak. Peki, Özel İdare’nin hakları ve malları ne olacak?

Özel çevre koruma

Özel çevre koruma kurumu başkanlığı yönetmeliği!

Özel çevre koruma kurumu başkanlığı taşınır mal ve taşınmaz satışı trampa kiraya verme sınırlı ayin hak tesisi ecrimisil ve tahliye yönetmeliği 10 Mayıs 2007 tarihinde 26518 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı...

İzmir Üniversitesi, çevre

İzmir Üniversitesi, çevre bilinci yüksek iç mimarlar yetiştiriyor!

Çevreye uyumlu mimari tasarımlar yapmak konusunda duyarlı öğrencileri sektöre kazandırmak için çaba sarf eden İzmir Üniversitesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümü akademisyenleri, öğrencileri ile birlikte BATIBETON'a konuk oldu.

İzmir Karaburun Özel

İzmir Karaburun Özel Çevre Koruma Bölgesi ilan ediliyor!

AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli, Karaburun’un ‘Özel Çevre Koruma Bölgesi’ ilan edilmesini sağlayacak bir rapor hazırladı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sundu. Bakanlık da olumlu görüş bildirdi.

İzmir Karaburun un Özel

İzmir Karaburun'un Özel Çevre Koruma alanı olması için başvuruldu!

AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli, 'plansız yatırım çöplüğü' haline gelen İzmir Karaburun'un Özel Çevre Koruma alanı olması için başvurdu. Proje eylülde Bakanlar Kurulu'na sunulacak.

Özel çevre koruma

Özel çevre koruma bölgesi nedir?

Özel çevre koruma bölgesi nedir, merak ediyorsanız tanımı ve detayları için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Özel çevre koruma

Özel çevre koruma bölgelerinin sayısı 15 'e yükseldi

Saros Körfezi"nin Özel çevre Koruma Bölgesi  ilan edilmesiyle Türkiye"deki özel çevre koruma bölgelerinin sayısı 15"e  yükseldi  

Özel Çevre Koruma

Özel Çevre Koruma bölgelerine uyduyla takip!

Özel Çevre Koruma bölgelerindeki fiziki değişimler uydu yoluyla takip edilerek, mevzuata aykırı uygulamalar hakkında yasal işlem yapılması sağlanacak


izmir Özel Çevre Koruma alanı

izmir Özel Çevre

İzmir Karaburun’da yoğun ve plansız balık çiftlikleri, rüzgâr enerji santralı, taşocağı yatırımları nedeniyle büyük bir çevre mücadelesi başladı. Karaburun halkı geçen hafta sonu doğa bilimcileri, sivil toplum temsilcileri ve doğaseverlerle ‘Karaburun’a iyi bak’ adı altında bir dizi etkinlik düzenledi. Karaburun’da bu gelişmeler yaşanırken AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli önemli bir çalışmaya imza attı. Karaburun’un Özel Çevre Koruma Alanı (ÖÇK) kapsamına alınarak korunması konusunda bir proje hazırlayan Denizli, projesini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sundu. Denizli, Radikal’e projenin detayları hakkında bilgi verdi. 


“Bölgeyi yakından tanıyorum. Bu alan ulaşımla ilgili sıkıntıları nedeniyle bakirliğini korudu. Ancak son yıllarda Karaburun’da balık çiftlikleri gündeme geldi. Karaburun’da turizm kapasitesini arttırmaya, agro turizmi geliştirmeye çalışıyoruz.” 


“Karaburun denizi, doğal yapısı, akdenizfokları, denizdibi yosunları gibi nedenlerden dolayı özel bir yer....


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss