izmir

izmir statları

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 15 biner kişilik Karşıyaka ve Göztepe statlarının ihale tarihlerini belirledi. Karşıyaka Stadı'nın ihalesi 28 Ocak, Göztepe Stadı'nın ihalesi de 29 Ocak'ta gerçekleştirilecek...

Fabrikalar İzmir i terk

Fabrikalar İzmir'i terk ediyor!

Türkiye'nin köklü sanayi kuruluşları İzmir'i birer birer terk etmeye başladı. İzmir'in kent gelişim alanı içinde kalan asırlık firmaları fabrikalarını İzmir'den başka illere taşımaya başladılar.

İzmir, İstanbul a meydan

İzmir, İstanbul'a meydan okuyor!

Sancak Grubu şirketlerinden Folkart Yapı'nın İzmir'deki projesinde evlerin ortalama metrekare fiyatı 4 bin 500 YTL. Bu rakam, Türkiye'nin en pahalı lokasyonu Büyükdere Caddesi ile başa baş.

TOKİ İzmir ve

TOKİ İzmir ve Ankara'da 505 konut satıyor!

TOKİ alt ve orta gelir grubu için İzmir Tire ve Ankara Polatlı'da toplam 505 konutu satışa çıkardı. İzmir'in kampanyası geçen hafta, Ankara'daki kampanya ise dün başladı.

İzmir e ve Kuşadası na

İzmir'e ve Kuşadası'na yakın olmak isteyenlere: Sea Side Residence

İzmir'e yakın yazlık arayanlar bu haber sizin için. Sea Side Residence satışta.

İzmir in en lüksü:

İzmir'in en lüksü: Folkart Evleri

Bu proje İzmir'in en lüksü. Ama Türkiye'nin en lüksü olmak istiyor. Konutlarda 5 bin 500 YTL'lik kahve makinası bile var.

TOKİ İzmir de de

TOKİ İzmir'de de 320 konut satacak

Az önce TOKİ'nin Ankara Polatlı'da konut satacağını duyurmuştuk. Şimdi ise İzmir'den bir kampanya haberi var. Tire'de TOKİ 320 konutu satışa çıkaracak. Konutların 240'ı orta gelir grubu için. 80'i ise yoksul gelir grubu için.

İzmir de satılık 2

İzmir'de satılık 2 arazi

İzmir Menemen Ulukent Belediye Başkanlığı, belde sınırları içindeki 2 araziyi ihale ile satma kararı aldı.

Emlak Konut tan İzmir de

Emlak Konut'tan İzmir'de satılık arsa

Türkiye'nin gayrimenkul portföyü zengini Emlak Konut GYO sata sata gayrimenkullerini bitiremiyor. Şirket son olarak İzmir Konak'taki arsasını ve Ataşehir'deki dükkanlarını satışa çıkardı


izmir statları

izmir

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile imzalanan protokoller kapsamında inşa edilecek Karşıyaka Stadı'nın ihalesi 28 Ocak, Göztepe Stadı'nın ihalesi de 29 Ocak'ta gerçekleştirilecek.


TOKİ, Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde ekonomik ömrünü tamamlamış ve müsabakalarda yetersiz kalan spor tesislerinin yerine UEFA standartlarında modern statlar inşa ediyor. 


-İzmir'in iki yakasına iki stat


Bu kapsamda, İzmir'deki mevcut stadyumların fiziksel şartlarının uygun olmaması nedeniyle Karşıyaka ve Göztepe'ye 15 biner kişi kapasiteli iki stat inşa edecek.


Karşıyaka'ya stadyum ile kamp eğitim merkezi ve il müdürlüğü hizmet binası da yapılacak.


Statta, 158 kişilik loca, 881 kişilik VIP, 482 kişilik protokol, 813 kişilik basın ve 18 kişilik engelli tribünleri bulunacak. Stadın kuzey, güney ve doğusunda seyirci girişleri yer alırken, batısı sporcu, basın, VIP, protokol ve loca girişleri için ayrılacak. 


Sporcular için 4 soyunma...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss