X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

İzmir

İzmir toki

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ), gecekondu ve kaçak yapılaşmanın en yoğun olduğu iller arasında bulunan İzmir' i, kentsel dönüşüm projeleriyle modern görünüme kavuşturuyor.

TOKİ kentsel dönüşümle

TOKİ kentsel dönüşümle İzmir'in çehresini değiştiriyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ), gecekondu ve kaçak yapılaşmanın en yoğun olduğu iller arasında bulunan İzmir'i, kentsel dönüşüm projeleriyle modern görünüme kavuşturuyor.

Aziz Kocaoğlu TOKİ nin

Aziz Kocaoğlu TOKİ'nin İzmir'de yaptığı stadları değerlendirdi!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TOKİ tarafından İzmir'e yapılması planlanan iki statla ilgili, "Seçim öncesi, 'stat yapıyorum' anlayışı var. Biz de haklı olarak karşı çıkacağız. Bizim adımız 'istemezükçü' olacak" dedi...

İzmir deki TOKİ nin stadları

İzmir'deki TOKİ'nin stadları en geç bu yıl sonuna kadar ihaleye çıkacak!

İzmir Gücü Spor Vakfı ( İZVAK ) Başkanı Tuğrul Yemişçi, Göztepe ve de Karşıyaka'ya yapılacak stadlar için TOKİ'nin bu yıl sonuna kadar ihaleye çıkacağını bildirdi...

TOKİ nin kalan konutları

TOKİ'nin kalan konutları için kuyruk oluştu

İzmir'de Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan konutlardan 15'i başvuru eksikliği nedeniyle açıkta kaldı...

TOKİ den İzmir de kiralık

TOKİ'den İzmir'de kiralık arsa!

Toplu Konut İdaresi Karşıyaka'da 10 bin 544 metrekare arsanın kiralanması işi için ihale düzenledi

İzmir TOKİ projeleri

İzmir TOKİ projeleri ile değişiyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ), gecekondu ve kaçak yapılaşmanın en yoğun olduğu iller arasında bulunan İzmir' i, kentsel dönüşüm projeleriyle modern görünüme kavuşturuyor.

İzmir TOKİ 200

İzmir TOKİ 200 yataklı Devlet Hastanesi inşaat yapım işi ihalesi bugün!

İzmir İli Bornova İlçesi 200 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek...

TOKİ İzmir Buca`da

TOKİ İzmir Buca`da 694 konut yaptıracak

TOKİ İzmir Buca'da 694 konut, lise, anaokulu, cami, ticaret merkezi, sağlık ocağı ile genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işlerini yaptıracak.

186 YTL taksitle

186 YTL taksitle TOKİ'den İstanbul, Ankara ve İzmir'de 10 kampanya! Kura yok!

TOKİ'nin Ankara'da 5, İzmir'de 2 ve İstanbul'da 3 kampanyası var. Kampanyada aylık taksitler 186 YTL'den başlıyor. 8 kampanyada kura yok! Hangi kentte? Hangi kampanya var? Fiyatlar ne kadar? Başlangıç taksitleri kaç YTL? Başvurular ne zamana kadar? Nereye

TOKİ`den İzmir`e 2

TOKİ`den İzmir`e 2 proje

TOKİ gelecek hafta İzmir'de 2 yeni projenin satışına başlayacak. Açık satış yöntemiyle gerçekleştirilecek kampanyada taksitler 472 YTL'den başlıyor.

TOKİ`den İzmir, Ordu

TOKİ`den İzmir, Ordu ve Manisa Akhisar`dan yeni kampanyalar!

TOKİ bu hafta 3 kampanyaya start veriyor. Kampanyalar İzmir Tire'de bulunan 49 konutu, Ordu merkezde bulunan 67 konutu ve Manisa Akhisar'da bulunan 128 konutu kapsıyor...

TOKİ İzmir ve

TOKİ İzmir ve Ankara'da 505 konut satıyor!

TOKİ alt ve orta gelir grubu için İzmir Tire ve Ankara Polatlı'da toplam 505 konutu satışa çıkardı. İzmir'in kampanyası geçen hafta, Ankara'daki kampanya ise dün başladı.

TOKİ İzmir de de

TOKİ İzmir'de de 320 konut satacak

Az önce TOKİ'nin Ankara Polatlı'da konut satacağını duyurmuştuk. Şimdi ise İzmir'den bir kampanya haberi var. Tire'de TOKİ 320 konutu satışa çıkaracak. Konutların 240'ı orta gelir grubu için. 80'i ise yoksul gelir grubu için.


İzmir toki

İzmir

TOKİ, İzmir'in çehresini değiştiriyor ANKARA (CHA) Izmir'in merkezinde bulunan tarihi Kadifekale ve Karşıyaka'da uygulanan kentsel dönüşüm projesiyle şehrin merkezi yeni bir görünüme kavuştu. İdare, Aliağa. Bayındır, Torbalı ve Tire ilçelerinde de kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirecek. 


TOKİ. Bakanlar Kurulu kararları ile 'Afete Maruz Bölge' ilan edilen ve Konak Belediyesi sınırları içindeki lmariye, Ondokuz Mayıs, Vezirağa, Hasan Özdemir, Yeşildere, Kosova, 1. Kadriye, Altay Mahallesini kısmen kapsayan 'Kadifekale heyelan bölgesini' çarpık yapılardan temizledi. İdare, kentsel dönüşüm uygulanan alanın afet bölgesi olması nedeniyle hak sahipleri için Uzuııdere'de 3 bin 80 konut inşa elti. izmir Büyükşehir Belediyesince gerçekleştirilen uzlaşma görüşmelerinde hak sahiplerine bu konutlardan verildi. 


Kentsel dönüşüm projesiyle geçmişi M.Ö. 4.Yüzyıl'; dayanan Kadifekale. tarihi dokusu ortaya çıkartılarak turizm açısından önemli bir merkez haline getirildi. 


Kadifekale'de boşaltılan...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss