izmirde

izmirde emlakçılar

Finansbank ile yapılan sözleşmeyle, İzmir'deki emlakçılar, müşterileri konut kredisi talep ettiğinde, müşteriyi bilgi formu ve oda kayıt belgesi ile birlikte Finansbank'a yönlendirecek.

Emlakçılar Odası nda Sabri

Emlakçılar Odası'nda Sabri Ateş yeniden başkan!

İstanbul Umum Emlakçılar Odası'nın genel kurul toplantısına yolsuzluk iddiaları damgasını vurdu. Sabri Ateş yeniden başkan seçildi 

İstanbul Emlakçılar Odası nın

İstanbul Emlakçılar Odası'nın genel kurulu 7 Şubat'ta!

Türkiye'nin en büyük emlakçılar odası olan İstanbul Emlakçılar Odası'nın genel kurulu 7 Şubat 2010 tarihinde yapılacak

Emlakçılar tapu indiriminin

Emlakçılar tapu indiriminin uzatılmasını istiyor

Emlakçılar, hükümetin gayrimenkul alım satım işlerindeki tapu harcında yaptığı indirim süresinin ÖTV ve KDV'de olduğu gibi uzatılmasını istiyor

Antalya da emlakçılar Rusları

Antalya'da emlakçılar Rusları dolandırıyor mu?

Rusya'nın Antalya Başkonsolosu Mircalol Husanov, zaman zaman Rus vatandaşlarının emlakçılar tarafından dolandırıldığını söyledi

KKTC li emlakçılar TOKİ ye

KKTC'li emlakçılar TOKİ'ye çağrı yaptı

KKTC Emlakçılar Birliği Başkanı Hasan Sungur, TOKİ'nin Kıbrıs'ta yatırım yapmasını istedi.

Garanti Mortgage ümitli,

Garanti Mortgage ümitli, emlakçılar yüksek faizden şikayetçi

Garanti Mortgage'a göre `mortgage'nin milli gelire oranı artacak; Gaziantep Tüm Emlakçılar Odası'na göre ise faizler çok yüksek.

Emlakçılar da 2008 de

Emlakçılar da 2008'de krize girdi

2005- 2006 yıllarında altın çağlarını yaşayan emlakçılar, şimdi kepenk kapatıyor.

İzmir`de emlakçılar Finansbank`la

İzmir`de emlakçılar Finansbank`la çalışacak

Finansbank ile yapılan sözleşmeyle, İzmir'deki emlakçılar, müşterileri konut kredisi talep ettiğinde, müşteriyi bilgi formu ve oda kayıt belgesi ile birlikte Finansbank'a yönlendirecek.


izmirde emlakçılar

izmirde


İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, nüfus arttıkça barınma, konut, iş yeri ihtiyacının da artarak devam ettiğini bildirdi.


İZTO, Finansbank ile emlak komisyoncularına özel kredi protokolü imzaladı. İmza töreninde konuşan Demirtaş, ABD konut kredisi piyasalarında başlayan çalkantının bugünlerde tüm dünyayı yakından etkilediğini, krizin maddi hasarının 133 milyar dolara ulaştığını belirtti.


Dünyanın, son 5 yılın en zayıf büyümesini 2008'de yaşayacağını öne süren Demirtaş, "Ülkemizin de içinde bulunduğu yükselen piyasaların çoğunun portföy yatırımı çekmeyi sürdürebilecekleri ve mali piyasaların bu kargaşadan önceki dönemlere göre daha az etkilenebileceği belirtilmektedir" dedi.


Küresel ekonomik koşulların her kesimi yakından etkilemesine karşın hiçbir zaman beslenme, giyinme ve barınmadan vazgeçilemeyeceğini kaydeden Demirtaş, bu nedenle emlak komisyoncularına özel kredi sağlanması amacıyla Finansbank ile protokol imzaladıklarını söyledi. Demirtaş, şu...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss