izmirde

izmirde yazlık

Şehirleşme ile birlikte insanların dinlenme ihtiyaçları da artıyor. Son yıllarda ekonominin büyümesi, kişi başı milli gelirin artması, insanların tatili artık lüks değil bir ihtiyaç olarak görmeleri tatile olan talebi artırdı...

Yazlık konutta yaza

Yazlık konutta yaza rağmen ucuzluk var

Genelde kış aylarında talep daralmasına bağlı olarak düşen yazlık konut fiyatları, Mersin'de, yaz mevsiminde bile "taban" yaptı.

Yazlık ve 2.

Yazlık ve 2. ev tercihinde `fiyat ve 2+1'ler ön planda

Oda Project Management `tatil / yazlık ve 2. ev'de müşterilerinin tercihlerini belirlemek üzere bir anket yaptı.

Bodrum da 99 bin

Bodrum'da 99 bin YTL'ye yazlık villa

Daire fiyatına yazlık villalar dikkat çekiyor. İşte bölge bölge en uygun yazlık villa fiyatları.

Ottoman Life Bodrum da

Ottoman Life Bodrum'da hem yazlık hem kışlık isteyenlerin gözdesi

Pet Holding'in Bodrum'da başlattığı Ottoman Life projesi, hem yazlık hem kışlık hem de yatırım amaçlı ev arayan tüm Türk ve yabancı alıcılara hitap ediyor. 57 konuttan oluşan ve rezidans hizmetinin de verildiği projede fiyatlar 100-200 bin dolar arasında

Yazlık fiyatları geçen

Yazlık fiyatları geçen yıla göre yüzde 35 ucuzladı

Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Gökova'da yazlık konut fiyatlarının, yüzde 35'e varan oranlarda gerilediğini belirten uzmanlar, fiyatlardaki düşüşün alım fırsatı olarak değerlendirilebileceği ifade ediyor.

30 bin YTL`ye

30 bin YTL`ye Mersin`de yazlık

Mersin sahillerindeki yazlık konut fiyatlarında, yaz dönemine oranla yüzde 10-15 düşüş olduğu bildirildi. Mersin'de şu anda konut fiyatları yöre ve mevkilerine göre 30 ile 150 bin YTL arasında değişiyor. Yaz aylarında bu rakamlar 45 ile 180 bin YTL'ye kad

Yazlık konutta fırsat

Yazlık konutta fırsat zamanı

Yazlık konut pazarındaki hareketlilik artarken, özellikle Ege ve Akdeniz kıyılarında hızla yükselen yazlık siteler hem konut üreticisi hem de birey konut yatırımcısı için cazip fırsatlar sunuyor.

Rus milletvekilleri Türkiye de

Rus milletvekilleri Türkiye'de 20 yazlık birden aldı

Rusya Federasyonu Parlamentosu'nun 20 milletvekili birden Türkiye'de yazlık sahibi oldu. Vekillerin yazlığı nerede? Nasıl aldılar? Türkiye'deki site komşuları ağırlıklı olarak hangi milletlerden?


izmirde yazlık

izmirde


Türkiye ekonomisinin büyümesi, tatilin lüks değil, bir ihtiyaç olarak algılanması yazlık evlere olan talebi artırıyor. Birçok insan Marmara'dan Ege'ye, Karadeniz'den Akdeniz'e kadar kıyı bölgelerinden ikinci ev alma eğiliminde. Yazlık alanların nelere dikkat etmeleri gerektiğine ilişkin emlak uzmanlarından altın kuralların yer aldığı Büyük Yazlık Araştırması'nda, okurlarımıza Türkiye genelinde öne çıkan yazlık bölgelerinde fiyatların son durumları hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyoruz. 


Şehirleşme ile birlikte insanların dinlenme ihtiyaçları da artıyor. Son yıllarda ekonominin büyümesi, kişi başı milli gelirin artması, insanların tatili artık lüks değil bir ihtiyaç olarak görmeleri tatile olan talebi artırdı. Birçok insan organize turlarla tatile gitmeyi tercih ederken İstanbul, Ankara gibi büyük kentlerde yaşayanların bir kısmı da ya yakın bölgelerde ya da Ege ve Akdeniz gibi tatil yörelerinde ikinci konut edinme eğilimindeler. 


ikinci...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss