X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

izmit hacı bektaş

izmit hacı bektaş veli ortaokulu açılış

Kocaeli İzmit ilçesinde yapımı tamamlanan ve açılışı yapılan Hacı Bektaş Veli Ortaokulu açılı kurdalesini CHP Kocaeli milletvekili Haydar Akar ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu kesti..

Nevşehir Üniversitesi nin adı

Nevşehir Üniversitesi'nin adı Hacı Bektaş-ı Veli olarak değiştirildi!

Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı demokratikleşme paketi kapsamında Nevşehir Üniversitesi'nin adı Hacı Bektaş-ı Veli Üniversitesi olarak değiştirildi. Yine paket doğrultusunda Romanların barınmaları için de TOKİ tarafından inşa edilen binalar tamamlanacak..

İzmit te yapımı tamamlanan

İzmit'te yapımı tamamlanan Hacı Bektaş Veli Ortaokulu törenle açıldı!

Kocaeli İzmit ilçesinde yapımı tamamlanan ve açılışı yapılan Hacı Bektaş Veli Ortaokulu açılı kurdalesini CHP Kocaeli milletvekili Haydar Akar ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu kesti..

Mamak ta Cami-Cemevi ve

Mamak'ta Cami-Cemevi ve Kültür Merkezi Kompleksi temeli atıldı!

Mamak Kartaltepe Mahallesi Okullar Caddesi'nde, Mamak Cami-Cemevi ve Kültür Merkezi Kompleksi temel atma töreni gerçekleştirildi. Cami cemevi inşaatı, Hacı Bektaş Veli türbesinin Selçuklu mimarisi ile modifîye edilmesiyle yapılacak...

Kapalıçarşı 550. yaşını

Kapalıçarşı 550. yaşını etkinliklerle kutlayacak

Bakımsızlıktan çürüyen Kapalıçarşı, 550'nci kuruluş yılını kutluyor. Hacı Bektaş'ın 'Oturduğun yeri pak et ekmeği hak et' sözü, kutlama etkinliklerinin sloganı oldu

Erdoğan Bektaş: Kriz

Erdoğan Bektaş: Kriz endişesi sürüyor

Cordwell Benker Pazarlama Müdürü Erdoğan Bektaş da hava koşullarının iyi olaması nedeniyle son gün fuara ilginin arttığını söyledi.

İzmit Körfez Geçişi

İzmit Körfez Geçişi ihalesi 18 Aralık'ta

İzmit Körfez Geçişi ve Bursa-Balıkesir-İzmir Otoyolu Projesi'in ihalesi 18 Aralık 2008 tarihine ertelendi.

İzmit te Köye Dair:

İzmit'te Köye Dair: Saraylı - Örcün Köyleri Atölye Çalışması

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, "İzmit'te Köye Dair: Saraylı - Örcün Köyleri Atölye Çalışması" düzenledi.

Rock yıldızlarını giydiren

Rock yıldızlarını giydiren Bektaş, inşaatçı oluyor

Buckler markasıyla rock yıldızlarının favorisi olan TGSD eski Başkanı Aynur Bektaş'ın oğlu Hakan Cemal, şimdi de emlak sektörüne girdi. Cemal, Hadımköy'de 20 milyon $'a 80 villa inşa edecek.


izmit hacı bektaş veli ortaokulu açılış

izmit hacı bektaş
İzmit ilçesinde yapımı tamamlanan Hacı Bektaş Veli Ortaokulu, törenle açıldı. Tavşantepe Mahallesindeki ortaokulun açılış töreninde konuşan TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Fikri Işık, herkesin Hacı Bektaş Veli'den ders alması gerektiğini söyledi."Hacı Bektaş Veli bu toprakları bize ebedi vatan kılan o alperenlerdendir" diyen Işık, "O, bayrak, yıldız isimlerdendir. O, bizi biz, millet yapan en önemli değerlerimizdendir. İnşallah bu okulda okuyan yavrularımız, çocuklarımız gençlerimiz, Hacı Bektaş Veli öğretisiyle yetişecek ve bu vatana, millete hayırlı, güzel hizmetler yapacaklar. Buna yürekten inanıyorum" şeklinde konuştu.Işık, şöyle devam etti:"Okula Hacı Bektaş Veli'yi anlatacak kitaplar konacak. Çocuklarımız mutlaka bu yüce Türk büyüğünün hayatını öğrenecekler. Ondan büyük dersler ve öğütler çıkarmaları gerekiyor. Hayatımızda Hacı Bektaşi Veli'nin de önemli bir yer tutması, geleceğe güvenle...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss