kadıköy

kadıköy Kurbağalıdere

Kurbağalıdere, Dünya Bankası'ndan gelecek kredi ile ıslah edilecek

Kurbağalıdere Vadisi için

Kurbağalıdere Vadisi için yarışma açıldı!

Kadıköy Belediyesi, Kurbağalıdere ve çevresi için fikir projesi yarışması açtı...

Kurbağalıdere Vadisi için

Kurbağalıdere Vadisi için yarışma açıldı!

Kadıköy Belediyesi, Kurbağalıdere ve çevresi için fikir projesi yarışması açtı...

 Kalamış arası

Kalamış arası ıslah inşaatı yapım işi ihaleye çıkıyor!

Kadıköy, Kurbağalıdere Eski DMO - Kalamış Arası Islah İnşaatı yapım işinin 18 Temmuz tarihinde İBB tarafından ihalesi yapılacak

İstanbul İl Özel

İstanbul İl Özel İdaresi Kadıköy'de işyeri kiraya verecek

İl Özel İdaresi Kadıköy İlçesi, Kozyatağı Mahallesi Balözü Sokak'ta Kain Bemse Apartmanının zemin katında bulunan 2 no'lu 9 metrekare alanlı dükkanı aylık 150 YTL bedel üzerinden açık teklif usulü ile kiraya verecek.

Kadıköy de 60 metrekarelik

Kadıköy'de 60 metrekarelik kiralık işyeri

İstanbul İl Özel İdaresi Kadıköy İlçesi, Kozyatağı Mahallesi Ayçil Sokak'ta Kain 24 no'lu binanın zemin katında bulunan 2 no'lu 60 metrekare alanlı dükkanı aylık 700 YTL bedel üzerinden açık teklif usulü ile kiraya verecek.

Kadıköy Belediyesi arsa

Kadıköy Belediyesi arsa satacak

Kadıköy Belediye Başkanlığı Suadiye Mahalles'inde bulanan 454 metrekare alanlı arsayı satacak.

Kadıköy-Kartal metrosu için

Kadıköy-Kartal metrosu için en düşük teklif Makyol-Astaldi`den

4 yılda teslim edilmesi planlanan Kadıköy-Kartal Metrosu İkmal İnşaatı'na en düşük teklifi 751.2 milyon Euro'yla Astaldi-Makyol-Gülermak Konsorsiyumu verdi. Projenin detaylarını okumak için tıklayın!

Tuzla da kiralık fiyatı

Tuzla'da kiralık fiyatı Kadıköy'le yarışıyor

İstanbul Tuzla'da kiralık konut talebi son bir yılda artış gösterirken fiyatlar da şehrin lüks semtlerinden Kadıköy ile yarışmaya başladı. Büyükşehir Belediyesi'nin Ankara Gençlik Parkı'nın bir benzerini yapmayı planladığı ilçe, İstanbul'da yatırım geri d

Kadıköy Belediyesi arsa

Kadıköy Belediyesi arsa satacak

Kadıköy Belediye Başkanlığı Suadiye'deki 454 metrekare alanlı, konut imarlı arsasını satacak. Arsanın tahmini bedeli ne kadar? İhale ne zaman?


kadıköy Kurbağalıdere

kadıköy

Bastıran yaz yağmurlarında belediye işçisi Mevlüt Macit'in hayatını kaybetmesiyle gündeme yeniden oturan Kurbağalıdere, Dünya Bankası'ndan gelecek kredi ile ıslah edilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 45 yaşındaki belediye işçisi Mevlüt Macit'in sel sularına kapılıp kaybolduğu Kurbağalıdere'yi, Dünya Bankası'ndan aldığı kredi ile ıslah etmeye hazırlanıyor. Belediye ihaleyi önümüzdeki perşembe günü yapacak.

Yaz yağmurlarıyla haziran ayı başında taşması ve belediye işçisi Mevlüt Macit'i alıp götürmesiyle yeniden kamuoyunun gündemine gelen Kadıköy-Kurbağalıdere nihayet köklü bir şekilde islah edilecek.

İBB, Dünya Bankası'ndan (IBRD) Altyapı Projesi'nde kullanılmak üzere aldığı kredinin bir kısmını, Fen İşleri Daire Başkanlığı Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü'ne, `Kadıköy Kurbağalıdere Islahı İnşaatı' işinin finansmanı için tahsis etti.

KAPALI TEKLİFE DAVET

Belediye firmaları, 24 Haziran 2010 tarihinde yapılacak `Kurbağalıdere İslahı İnşaatı' ihalesine, Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda,...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss