X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

kadıköy

kadıköy otoparkları

İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait 20 bin metrekarelik alanda 1000 araçlık modern bir otoparkı hizmete açtı.

Optimum Kadıköy Göztepe ye

Optimum Kadıköy Göztepe'ye nasıl gidilir?

Rönesans Alışveriş Merkezleri tarafından Ankara'da kurulan Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nin ikincisi 27 Kasım 2008 tarihinde Kadıköy'de açılacak.

Kadıköy Belediyesi arsa

Kadıköy Belediyesi arsa satacak

İstanbul Kadıköy Belediyesine ait 391 metrekare yüzölçümlü arsa satışa çıkarıldı.

İstanbul İl Özel

İstanbul İl Özel İdaresi Kadıköy'de işyeri kiraya verecek

İl Özel İdaresi Kadıköy İlçesi, Kozyatağı Mahallesi Balözü Sokak'ta Kain Bemse Apartmanının zemin katında bulunan 2 no'lu 9 metrekare alanlı dükkanı aylık 150 YTL bedel üzerinden açık teklif usulü ile kiraya verecek.

Kadıköy de 60 metrekarelik

Kadıköy'de 60 metrekarelik kiralık işyeri

İstanbul İl Özel İdaresi Kadıköy İlçesi, Kozyatağı Mahallesi Ayçil Sokak'ta Kain 24 no'lu binanın zemin katında bulunan 2 no'lu 60 metrekare alanlı dükkanı aylık 700 YTL bedel üzerinden açık teklif usulü ile kiraya verecek.

Kadıköy Belediyesi arsa

Kadıköy Belediyesi arsa satacak

Kadıköy Belediye Başkanlığı Suadiye Mahalles'inde bulanan 454 metrekare alanlı arsayı satacak.

Kadıköy-Kartal metrosu için

Kadıköy-Kartal metrosu için en düşük teklif Makyol-Astaldi`den

4 yılda teslim edilmesi planlanan Kadıköy-Kartal Metrosu İkmal İnşaatı'na en düşük teklifi 751.2 milyon Euro'yla Astaldi-Makyol-Gülermak Konsorsiyumu verdi. Projenin detaylarını okumak için tıklayın!

Tuzla da kiralık fiyatı

Tuzla'da kiralık fiyatı Kadıköy'le yarışıyor

İstanbul Tuzla'da kiralık konut talebi son bir yılda artış gösterirken fiyatlar da şehrin lüks semtlerinden Kadıköy ile yarışmaya başladı. Büyükşehir Belediyesi'nin Ankara Gençlik Parkı'nın bir benzerini yapmayı planladığı ilçe, İstanbul'da yatırım geri d

Kadıköy Belediyesi arsa

Kadıköy Belediyesi arsa satacak

Kadıköy Belediye Başkanlığı Suadiye'deki 454 metrekare alanlı, konut imarlı arsasını satacak. Arsanın tahmini bedeli ne kadar? İhale ne zaman?


kadıköy otoparkları

kadıköy
İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait 20 bin metrekarelik alan içerisinde bisiklet, motosiklet ve engelli park alanları ile helikopter pistinin de bulunduğu 1000 araçlık modern bir otoparkı hizmete açtı.

Kadıköy İDO ve motor iskelelerinin hemen yanında bulunan otopark, toplu taşıma araçlarının da yakının da bulunması nedeniyle sürücülere kolaylık sağlıyor.Modern standartlara uygun olarak yapılan otopark, kent merkezinde trafiğin akışına katkı sağladığı gibi sürücüleri deniz ulaşımı kullanmaya teşvik ediyor.

Sürücüler, gidecekleri güzergahlara deniz ulaşım araçları ile geçtikleri için bin araç trafikten çekiliyor. Vatandaşların kısa sürede benimsediği ve yoğun ilgi gösterdiği otopark sayesinde Kadıköy trafiğinde de bir rahatlama gerçekleşti. İSPARK, açık otoparkları ucuz tutarak caddelerdeki yoğun parklanmanın önüne geçmeye çalışıyor.

İSPARK Genel Müdürü Kadir GURBETCİ, Kadıköy Açık Otoparkı ile bölgede...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss