kadir doğulunun

kadir doğulunun evi

Kadir Doğulu, Hande Yener'le ayrıldıktan sonra Rumelihisarı'nda bulunan home office'de yaşamaya başladı

‘‘Eski evi getir,

‘‘Eski evi getir, yenisini götür‘‘ kampanyasında 14 konut satıldı

TURYAP'ın 12 Şubat'ta başlattığı, son yılların en iddialı kampanyalarından 'Eski evi getir, yenisini götür' kampanyasında Başakşehir'deki Misstanbul projesinde 14 konut satıldı.

TURYAP`a depreme dayanıksız

TURYAP`a depreme dayanıksız evi ver, Misstanbul veya Dreamcity`den depreme dayanıklı yeni evi al!

TURYAP, Türkiye'nin ilk geniş kapsamlı takas kampanyasını bugün resmen başlattı. Evi, işyeri, ofis, arsa ve tarlası olana yepyeni bir konut veriyor. İlk etapta 2 konut projesi bu iş için ayrıldı. Kampanya tüm Türkiye için geçerli.

Güler Sabancı, Ayvalık`a

Güler Sabancı, Ayvalık`a çiftlik evi yaptıracak

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi Küçükköy beldesindeki Hakkı Bey yarımadasında çiftlik evi yaptırmak üzere arazi satın aldı.

Kadir Topbaş yeniden

Kadir Topbaş yeniden aday

Finanskente ilişkin değerlendirmelerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, gelecek dönemde başkanlığı yeniden aday olduğuun resmen açıkladı.

Konut faizden çok

Konut faizden çok getiriyor beğendiğiniz evi hemen alın

İnşaat Kralı olarak bilinen işadamı Ali Ağaoğlu, konuttaki fiyat artışının faiz kazancından daha fazla olduğunu söyledi. Ağaoğlu vatandaşın istediği evi, uygun vade ve ödeyebileceği taksitle almasını önerdi.

Kadir Topbaş tan El

Kadir Topbaş'tan El Maktum'a ''parayı öde'' çağrısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İETT arazisini satın alan Sama Dubai Gayrimenkul Yatırım A.Ş'nin hiç çekinmeden rahatlıkla bedelini ödemesi gerektiğini belirterek, "Biz kararımızın arkasında duruyoruz" dedi.

Küresel ısınmaya karşı

Küresel ısınmaya karşı Güneş Evi!

Tükenen enerji kaynaklarına alternatif, kendi kendine yetebilen Güneş Evi projesi hayata geçiyor. Dışarıdan hiçbir enerji girdisi almayan ev dışarıya da hiçbir atık vermiyor

Kadir Topbaş tan   Ben

Kadir Topbaş'tan ''Ben masumum'' açıklaması

Levent İETT arazisinin ihalesine ilişkin Kadir Topbaş hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. Belediye akşam üzeri açıklama yaptı.


kadir doğulunun evi

kadir doğulunun

Kadir Doğulu'dan ayrılan Hande Yener'in 'senet' korkusu! Seksi popçunun tüm alacakları, iş avansları ve senetleri ayrılmadan önce menajerliğini yapan eski sevgilisinin elinde

4 yıl süren Hande Yener-Kadir Doğulu aşkı bitti ama yankısı sürüyor... Geçen hafta ilişkilerine nokta koyana kadar Yener'in menajerliğini yapan Doğulu, görevini Poll Production by Polat Yağcı'ya devrettiğini açıklamıştı. Seksi popçunun bugüne kadar tüm anlaşmalarında söz sahibi olan Doğulu, eski sevgilisinin iş avanslarını, senetlerini ve alacaklarını da elinde bulunduruyor. 4 yıllık aşklarını bitirirken iş ilişkisini de sonlandırma kararı alan Hande Yener'i, Kadir Doğulu'nda olan yetkilerin korkusu sardı.

DOĞULU NE YAPACAK?
Kadir Doğulu ise kendisinin üzerinde bulunan tüm anlaşmaları, senetleri ve iş avanslarını eski sevgilisine teslim etmemesi halinde ünlü popçunun zor durumda kalacağı konuşuluyor. Yener'in yakın çevresi vasıtasıyla Doğulu'nun iş avanslarını...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss