X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Kadirli

Kadirli Belediyesi

Kadirli Belediyesi'nin 12 dev projeleri arasında yer alan 'Kadirli Belediyesi Toplu Konutları' temelinin kısı zamanda atılacağı bildirildi. Belediyenin ev sahibi olmak isteyen herkese yardımda bulunacağı belirtildi.

Kadirli Belediyesi Toplu

Kadirli Belediyesi Toplu Konutları'nın temeli kısa zamanda atılacak!

Kadirli Belediyesi'nin 12 dev projeleri arasında yer alan 'Kadirli Belediyesi Toplu Konutları' temelinin kısı zamanda atılacağı bildirildi. Belediyenin ev sahibi olmak isteyen herkese yardımda bulunacağı belirtildi.

Kadirli Belediyesi yeni

Kadirli Belediyesi yeni hizmet binasına taşınıyor!

Adana Kadirli Belediyesi yeni hizmet binasına taşınıyor Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, 2012 yılında müjdesini verdiği 12 dev projeden en önemlisi olan 2 projenin inşaatının tamamlandığını söyledi..

 Osmaniye nin Sumbas

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde orman yangını çıktı!

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde çıkan yangına Kadirli Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı 200 orman işçisi, 14 arozöz, 4 iş makinesi, Kadirli Belediyesi itfaiyesi ile köylüler müdahale ediyor

 Osmaniye Kadirli

Osmaniye Kadirli Belediyesi'nin inşaatı, kırlangıç yuvasına takıldı!

Kadirli ilçesinde kırlangıçların yuva yaptığı belediyeye ait şantiyedeki kum yığınlarına, kuşlar göç edene kadar dokunulmayacak

Şahinbey Belediyesi 98

Şahinbey Belediyesi 98 konut satacak

Gaziantep Şahinbey İlçe Belediyesi mülkiyetindeki 98 adet daireyi ihaleyle satışa çıkardı. konutların fiyatı 36 bin YTL'den başlıyor.

Soma Belediyesi nden kat

Soma Belediyesi'nden kat karşılığı ihalesi

Soma Belediyesi Atatürk Caddesi'ndeki 850 metrekare arsasını kat karşılığı ihaleye çıkarttı. İhale ne zaman?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 5 yeni otoparkın ihalesine çıktı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şişli, Beyoğlu ve Güngören'de 5 otopark yaptıracak. Yeni otoparklar nerede? İhale ne zaman? İnşaatlar ne kadar sürede tamamlanacak?

Türkiye nin İlk KUDEB i

Türkiye'nin İlk KUDEB'i Beyoğlu Belediyesi'nden

Beyoğlu Belediyesi Koruma Uygulama Denetim Bürosu (KUDEB) kurarak bir ilke imza atıyor


Kadirli Belediyesi

Kadirli

Kadirli Belediyesi'nin 12 dev projeleri arasında yer alan 'Kadirli Belediyesi Toplu Konutları' temelinin kısı zamanda atılacağı bildirildi. Belediyenin ev sahibi olmak isteyen herkese yardımda bulunacağı belirtildi. Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yaptığı açıklamada, bu güne kadar yaptıkları hizmetleri Kadirli halkının gördüğünü belirterek, yapılacak olan konut projesi ile aileleri ev sahibi yapacaklarını söyledi. 


Kadirli'nin her bölgesine eşit hizmet götürdüklerini ve çalışmaların bu yönde sürdürdüklerini ifade eden Başkan Tarhan, "Belediye olarak konut projesinin hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Allah izin verirse en kısa zamanda inşaatına başlanacak."dedi. 


Başkan Tarhan sözlerini şöyle sürdürdü: "Temeli en yakın zamanda atılması planlanan Sosyal ve Toplu Konut Projesi için çalışmalar hızla devam etmektedir. Hedefimiz her kesime hitap eden yaşanabilir ve kolay edinilebilir konutlar için Kadirli Belediyesi güvenceniz olacaktır. Proje aşamasında olan 1...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss