X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Kalyoncu Şirketler

Kalyoncu Şirketler Grubu

İstanbul'da Kiptaş bünyesinde binlerce konut yapan, Metrobüs hattını inşa eden Kalyon Şirketler Grubu'nun sahibi Hasan Kalyoncu, kalp krizi geçirerek hayatını yitirdi.

Ortadoğu Şirketler Grubu

Ortadoğu Şirketler Grubu Middleist'ten sonra proje arıyor!

Middleist projesinden sonra yeni çalışma için lokasyon belirleme çalışmalarına yönelen Ortadoğu Şirketler Grubu, şu ana kadar biri Kağıthane, diğeri Şişli'de iki projeyi hayata geçirdi

Ar Şirketler Grubu,

Ar Şirketler Grubu, 27 istasyon kurdu!

Kanada’daki gıda yatırımlarıyla tanınan ve Arbella Makarna’yı bünyesinde bulunduruan Mersin merkezli Ar Şirketler Grubu, ‘Full’ markasıyla akaryakıt sektörüne girdi

Mehmet Çelik Şirketler

Mehmet Çelik Şirketler Grubu'ndan Şile'ye otel!

Piyasada Misstanbul projesiyle tanınan Mehmet Çelik Şirketler Grubu, Şile'de muhafazakârlar için bir otel yapmaya hazırlanıyor

Uğur Şirketler Grubu

Uğur Şirketler Grubu Nazilli'de bisiklet fabrikası kuracak!

Uğur Şirketler Grubu Nazilli'de bisiklet fabrikası kuracak. Uğur Şirketler Grubu Pazarlama Koordinatörü Erdoğan Ulaş ve Uğur Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Talip Takmaklı hedeflerini Antalya'da gerçekleştirilen bayi toplantısında anlattı.

Nursoy Şirketler Grubu

Nursoy Şirketler Grubu yeni baraj anlaşması imzaladı

Irak'ta inşaat projeleri üstlenen Nursoy Şirketler Grubu, Su Kaynakları Bakanlığı'yla 70 milyon dolarlık baraj anlaşması imzaladı

Alagözler Şirketler Grubu

Alagözler Şirketler Grubu elemanlar alacak

Alagözler Şirketler Grubu karayolları yapım işlerinde deneyimli elemanlar alacak

Ağaloğlu Şirketler Grubu

Ağaloğlu Şirketler Grubu Henkel'in seminerine katıldı

Ağaoğlu Şirketler Grubu, inşaat teknolojilerinde gelinen son noktayı yakından incelemek amacıyla Henkel'in izolasyon ve yalıtım seminerine katıldı.

Gülsan Şirketler Grubu

Gülsan Şirketler Grubu eleman alacak

Gülsan Şirketler Grubu, Ukrayna yol yapım projesinde görevlendirilmek üzere eleman alacak.


Kalyoncu Şirketler Grubu

Kalyoncu Şirketler
Kalyoncu, Milli Görüş'te patlak veren ayrışmada "yenilikçi taraf"ta yer almıştı. Kalyoncu'nun, Başbakan Erdoğan'la yakın dostluğu vardı.

KALYON Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazikent Üniversitesi'nin sahibi işadamı Hasan Kalyoncu (59) vefat etti. Beykoz'daki şirket binasındayken dün akşam saatlerinde kalp krizi geçiren Kalyoncu, hastaneye kaldırılmak istenirken yolda hayatını kaybetti. Hasan Kalyoncu'nun cenazesi bugün Ankara'da Hacıbayram Camisi'nde ikindi namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Gölbaşı Mezarlığı'na defnedilecek.

Kiptaş ve Metrobüs

İstanbul'da Kiptaş bünyesinde binlerce toplu konutu yapan firma olarak bilinen Kalyon İnşaat, İstanbul'da Bakırköy Adalet Sarayı'na da imzasını attı. Şirket halen Yeşil Vadi Konakları gibi projelerin inşaat çalışmalarını sürdürüyor. Kalyon İnşaat'ı İstanbullular'a tanıtan bir diğer proje Metrobüs oldu. İşletmesi İETT'de olan Metrobüs hattının 17 kilometrelik güzergah inşaatını Kalyon'a verilmişti.

'Yenilikçi' taraf

Kalyoncu, yakın tarihin önemli liderleriyle...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss