kayseri eski sanayi

kayseri eski sanayi bölgesi kentsel dönüşüm

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Eski Sanayi Bölgesi'nde planlanan dönüşüm projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı. Eski Sanayi Bölgesi'nin kentsel dönüşüm projesi olan Şehr-i Derya'nın ayrıntılarına yer verildi.

Mehmet Özhaseki Kayseri

Mehmet Özhaseki Kayseri Eski Sanayi Bölgesi'nin dönüşümünü anlattı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Eski Sanayi Bölgesi'nde planlanan dönüşüm projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı. Eski Sanayi Bölgesi'nin kentsel dönüşüm projesi olan Şehr-i Derya'nın ayrıntılarına yer verildi.

Şanlıurfa da Eski Sanayi

Şanlıurfa'da Eski Sanayi Sitesi'nde kentsel dönüşüm için yıkımlar başladı!

Şanlıurfa Belediyesi tarafından eski sanayi bölgesinde kentsel dönüşüme başlamak için ilk yıkım başladı. İlk yıkımın yapıldığı yer Bamyasuyu Mahallesinde bulunan Eski Hal Pazarının karşısındaki alandaki boş dükkânlar oldu...

Kayseri ye Şehr-i Derya

Kayseri'ye Şehr-i Derya projesi geliyor!

Kayseri'de 70 yıllık geçmişe sahip eski sanayi bölgesi, 'Şehr-i Derya' projesi ile yeni bir çehreye bürünecek. Buradaki keresteci, mobilyacı, demir dökümcü, hırdavatçı, bakırcı gibi küçük esnaf, organize sanaye bölgesine ve sektörel sitelere taşınacak.

Şanlıurfa Eski Sanayi

Şanlıurfa Eski Sanayi Sitesi'nde kentsel dönüşüm yıkımları başladı!

Şanlıurfa Belediyesi tarafından eski sanayi bölgesinde kentsel dönüşüme başlamak için ilk yıkım başladı. İlk yıkımın yapıldığı yer Bamyasuyu Mahallesinde bulunan Eski Hal Pazarının karşısındaki alandaki boş dükkânlar oldu.

Şanlıurfa Eski Sanayi

Şanlıurfa Eski Sanayi bölgesinde tahliye ve yıkım işlerine başlanacak!

Şanlıurfa Belediyesi Eski Sanayi bölgesinde kentsel dönüşümü hızlandırmak için tahliye ve yıkım işlerine başlayacak. Kentsel dönüşüm projesi alanında yaklaşık bin 119 hak sahibi yer alıyor..

Kayseri  de irili

Kayseri 'de irili ufaklı bin fabrika var!

Güngör Uras: Kayserili krize œşerbetlenmiş. şžimdilerde Kayseri"de krizden söz eden yok. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi"nde 845, Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesi"nde 50, Kayseri serbest Bölgesi"nde 38 işletme üretim yapıyor. Bu bölgeler dışında da ço

Kayseri´de üretim yapan

Kayseri´de üretim yapan firmalar 105´i inşaat alanında faaliyet gösteriyor!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim yapan 870 firma, 42 bin kişiyi istihdam ediyor

Kayseri OSB, meslek

Kayseri OSB, meslek lisesi kuruyor

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi, firmaların ara eleman ihtiyacını karşılamak için meslek lisesi kurma kararı aldı


kayseri eski sanayi bölgesi kentsel dönüşüm

kayseri eski sanayi


Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Eski Sanayi Bölgesi'nde planlanan dönüşüm projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı. Ufuktaki Kent Kayseri vizyonu çerçevesinde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri her hafta başı düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuna açıklayacağını ifade eden Başkan Özhaseki, Eski Sanayi Bölgesi'nin kentsel dönüşüm projesi olan Şehr-i Derya'nın detaylarını anlattı. Belediye Meclis Salonu'nda AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'in yanısıra Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talaş Belediye Başkanı Rıfat Yıldırım ve Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem ile meclis üyeleri ve davetlilerin katılımıyla düzenlenen toplantıda, "Büyük düşünüp büyük iş yapmamız lazım" diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki, Kayseri'nin Anadolu'nun yıldızı olarak dünya ile rekabet edebilmesi için büyük düşünmenin şart olduğunu...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss