X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

kayserideki

kayserideki vakıflar

Kayseri Vakıflar Bölge Müdürlüğü 318 gayrimenkulü satışa çıkarmak üzere ihale açtı. Kiraya verilecek olan taşınmazların yüzölçümleri 2 ile 35 bin 600 metrekare arasında değişirken aylık tahmini kira bedelleri de 10 TL ile 2 bin 540 TL arasında dağılıyor

Vakıflar`dan 3 kat

Vakıflar`dan 3 kat karşılığı ihalesi

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü Kadıköy İkbaliye ve Üsküdar Pazarbaşı'nda 3 arsasını kat karşılığı inşaat yapılmak üzere ihaleye çıkarttı. Arsalar nerede? Tahmini bedelleri ne kadar?

Bedavacılar Vakıflar ın yalılarına

Bedavacılar Vakıflar'ın yalılarına dadanmış

VAKIFLAR Genel Müdürü Yusuf Beyazıt, İstanbul'da Boğaz'da Vakıflar'a ait villa ve yalılarıda oturan, bugüne kadar hiç kira ödememiş yerlerin tespitinin yapıldığını, buralarda oturan ünlülerin belli olduğunu söyledi.

Vakıflar dan Şişli de kat

Vakıflar'dan Şişli'de kat karşılığı ihalesi

Vakıflar Genel Müdürlüğü İstanbul Bölge Müdürlüğü, Şişli ilçesinde kat karşılığı inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.

Vakıflar Ankara da bina

Vakıflar Ankara'da bina kiralayacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Çankaya ilçesi Öncebeci Mahallesinde bulunan binayı kiraya vermek üzere ihale açtı.

Vakıflar dan kat karşılığı

Vakıflar'dan kat karşılığı ihalesi

Vakıflar Genel Müdürlüğü İstanbul Bölge Müdürlüğü, Eyüp ilçesinde 7 milyon YTL muhammen bedel üzerinden kat karşılığı inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.

Vakıflar Şişli de arsa

Vakıflar Şişli'de arsa kiralayacak

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü Şişli Nakiye Elgün Sokak'ta bulunan 169 ve 172 metrekare alanlı iki arsayı yap-işlet-devret modeliyle 10 yıllığına kiralayacak.

Vakıflar dan Balıkesir de kiralama

Vakıflar'dan Balıkesir'de kiralama ihalesi

Vakıflar Genel Müdürlüğü Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Edremitte bulunan zeytinliği kiraya vermek üzere ihale açtı.

Vakıflar dan İstanbul, Antalya

Vakıflar'dan İstanbul, Antalya ve Aydın'da kiralama ihaleleri

Vakıflar Genel Müdürlüğü Antalya, Aydın ve İstanbul Bölge Müdürlükleri yap-işlet-devret modeline göre muhtelif taşınmazlarını kiraya vermek üzere ihale açtı.


kayserideki vakıflar

kayserideki

Kayseri Vakıflar Bölge Müdürlüğü 318 gayrimenkulü satışa çıkarmak üzere ihale açtı. Yetkililer, kiraya verilecek taşınmazların Kayseri 'de Kocasinan, İncesu, Melikgazi, Develi, Talas ve Yahyalı 'da, Kırşehir 'de, Nevşehir Avanos ve Ürgüp 'te, Niğde 'de ise Bor ve çiftlik 'te bulunduğunu açıkladılar.
Kiraya verilecek olan taşınmazların yüzölçümleri 2 ile 35 bin 600 metrekare arasında değişirken aylık tahmini kira bedelleri de 10 TL ile 2 bin 540 TL arasında dağılıyor. Kiralıklar için istenen geçici ve ek teminatlar ise 28 TL ile 7 bin 10 TL arasında dağılan rakamlara sahip bulunuyor. İhale, 23 şžubat 2011 tarihinde gerçekleştirilecek.
Detaylı bilgi için tıklayın


Hüseyin...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss