kentsel dönüşüm projesi

kentsel dönüşüm projesi burdur

Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Karasenir, Tepe ve Sinan mahallelerinin Bakanlar Kurulu tarafından belirlendiğini, bu konudaki yetkinin Burdur Belediyesine verildiğini açıkladı

Halkalı daki kentsel dönüşüm

Halkalı'daki kentsel dönüşüm projesi iptal edildi

Deprem güçlendirmesi nedeniyle Halkalı'daki kentsel dönüşüm projesi rafa kaldırıldı

Sakarya Kentsel Dönüşüm

Sakarya Kentsel Dönüşüm Projesi esnafa bağlı!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Kentsel Dönüşüm Projesi'nin hayata geçirilmesinin tamamen esnafa bağlı olduğunu belirtti

Emirsultan da kentsel dönüşüm

Emirsultan'da kentsel dönüşüm projesi yeniden başladı

Emirsultan'da başlatılan kentsel dönüşüm projesi hukuki eksiklikler tamamlanarak yeniden start alırken, estetik anlamda küçük rötuşlar yapılıyor

Kentsel dönüşüm projesi

Kentsel dönüşüm projesi gerçekleşiyor

Türkiye'nin en kapsamlı kentsel dönüşüm projesi Mardin de gerçekleşiyor.

Nevşehir Kalesi ne kentsel

Nevşehir Kalesi'ne kentsel dönüşüm projesi

Nevşehir Kalesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında TOKİ tarafından yaptırılacak ihale, 7 Ağustos'da gerçekleştirilecek.

10 milyar dolarlık

10 milyar dolarlık Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi`ne iptal davası

555 hektarlık alanıyla dünyanın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan ve çizimini dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid'in yaptığı 'Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi' mahkemelik oldu.

Kentsel dönüşüm projesi

Kentsel dönüşüm projesi gecekondu lobisine takıldı

Maltepe'de gecekonduların yerini modern konutların alacağı 'kentsel dönüşüm projesi' ilginç bir engellemeyle karşılaştı. Şantiye kurmak için gittiği mahallede 'temsilî mezar'la karşılaşan müteahhit, projeden çekildi.

Kütahya da kentsel dönüşüm

Kütahya'da kentsel dönüşüm projesi iptal edildi

Kütahya'da Gaybi Efendi Mahallesi'nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğiyle yürütülen Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmaları, mahalle sakinlerinin itirazı nedeniyle iptal edildi.


kentsel dönüşüm projesi burdur

kentsel dönüşüm projesi

Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, vatandaşların Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında mağdur edilmeyeceğini bildirdi. 


Akkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında bulunan Karasenir, Tepe ve Sinan mahallelerinin Bakanlar Kurulu tarafından belirlendiğini, bu konudaki yetkinin Burdur Belediyesine verildiğini söyledi. 

Kentsel dönüşümün Burdur'a ve vatandaşlara getireceği kazanımlar, projenin avantaj ve dezavantajları ortaya konulmadan yapılan tartışmaların huzursuzluk ve bilgi kirliliği oluşturduğunu belirten Akkaya, "Projenin ne olduğu, neler yapılacağıyla ilgili henüz tam ve kesin bilgi mevcut değilken yapılan birtakım yanlış bilgilendirme, yönlendirme ve önyargılı yaklaşımlar, seçim öncesinde vatandaşın aklını karıştırmaktan öte bir kazanım sağlamamaktadır" dedi. 

Akkaya, belediyenin diğer çalışmalarında da şahit oldukları bu tür gerçekçi olmayan yaklaşım ve davranışların sadece Burdur'a ve vatandaşlara zarar verdiğini ifade etti....


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss