kepezaltı

kepezaltı tapu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 30 yıldır tapu bekleyen Kepezaltı ve Santral Mahalleleri’nde vatandaşların tapularını vermek için sona yaklaştı. İki mahallenin planlamalarına yapılan son itirazlar Büyükşehir Meclisi’nde görüşüldü.

 Antalya Kepezaltı

Antalya Kepezaltı ve Santral Mahalleleri'nde tapular veriliyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 30 yıldır tapu bekleyen Kepezaltı ve Santral Mahalleleri’nde vatandaşların tapularını vermek için sona yaklaştı. İki mahallenin planlamalarına yapılan son itirazlar Büyükşehir Meclisi’nde görüşüldü.

Tüm Emlakçılar Meslek

Tüm Emlakçılar Meslek Odası, tapu harç oranında indirim istedi

Yeni düzenleme ile tapu harçlarının, harç olmaktan çıkıp, ciddi bir vergiye dönüştüğü kaydedildi.

TURYAP tapu hizmetleri

TURYAP tapu hizmetleri vermeye başlayacak

337 ofisiyle Türkiye'nin en yaygın emlak zinciri olan TURYAP tapu hizmetleri vermeye başlayacak.

Whiteside‘de yüzde 5

Whiteside‘de yüzde 5 peşinat + tapu sigortası fırsatı

Çekmeköy'de inşa edilen White Side Apartments'da sadece evin yüzde 95'i kredilendirilmiyor, aynı zamanda ABD'deki gibi tapu sigortası da veriliyor.

Tapu ve Kadastro

Tapu ve Kadastro rüşvet sıralamasında ilk 15 kurum içerisinde yok

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Atlı, tapu sicil müdürlüklerindeki rüşvet iddialarıyla ilgili çoğu zaman haksız suçlamalara maruz kaldıklarını belirterek, "Rüşvet sıralamasında ilk 15 kurumun içerisinde yokuz. Halk hareketliliğinin yoğunluğu ned

Tapu senetlerini doğru

Tapu senetlerini doğru anlamak için 5 kritik nokta

Tapu sahipleri ve tapu sahibi olacaklar mutlaka okumanız gereken bir yazı! Tapu senedinde nelere, neden ve nasıl dikkat etmek gerekiyor? Kaçırmayın!!!

Eltes te yüzde 20

Eltes'te yüzde 20 peşin ödeyene tapu hemen teslim

178 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Eltes Güneşi'nde yüzde 20 peşinatı ödeyene tapu hemen teslim ediliyor. Kampanya 30 Kasım'a kadar geçerli.

My World de yüzde

My World'de yüzde 25 peşinat verene hemen tapu teslimi!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Ataşehir'de yaptığı My World projesinde yüzde 25'ini peşin ödeyene hemen tapu teslimi yapıyor. Kullanılan mortgage kredisinin ilk taksit ödemesi de 7 ay sonra başlıyor.


kepezaltı tapu

kepezaltı


30 yıllardır imar bekleyen vatandaşların tapularına kavuşmaları için artık bir engel kalmadı.Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 3 bin 400 yapının bulunduğu, 13 bin 469 kişinin yaşadığı 140 hektarlık alanı kapsayan Kepezaltı ve Santral Mahalleleri’nde vatandaşa verdiği tapu sözünü yerine getiriyor. Başkan Mustafa Akaydın, göreve gelmesinden sonra Kepezaltı ve Santral Mahalleleri’nin 30 yıldır çözülmeyen imar sorununu çözmek için harekete geçti. Akaydın, sorunun çözümü için halkla birlikte, halkın istekleri doğrultusunda bir planlama modeli seçti. Mahallede kurulan Kepez Koordinasyon Merkezi’nde ilk olarak hak sahipliklerinin belirlenmesi için veriler toplandı. İlgili meslek odaları ve halk temsilcileriyle toplantılar yapıldı ve görüşleri alındı. 


REFERANDUM YAPILDI

Ardından mahallelerde düzenlenen halk toplantılarıyla vatandaşların sorunları, istekleri ve belediyeden beklentileri tarafsız uzmanlar tarafından belirlendi. Türkiye’nin en büyük kentsel yenilenme...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss