kiptaş vaditepe konutları

kiptaş vaditepe konutları fiyatlar

Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe'nin lansmanı için geri sayım başladı. Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesinde konut satışları 23 Ekim 2013 Çarşamba günü yapılacak olan lansman ile birlikte başlıyor.

Kiptaş Vaditepe

Kiptaş Vaditepe Konutları!

Kiptaş Vaditepe Konutları'nda dairelerin satış fiyatları 250 bin 400 TL'den başlayarak, 1 milyon 71 bin 500 TL'ye kadar yükseliyor. Kiptaş Vaditepe Konutları 24 ay sonra teslim ediliyor...

 Kiptaş Vaditepe

Kiptaş Vaditepe fiyatları!

Kiptaş Vaditepe fiyatları 250 bin 400 liradan başlıyor. 120 aya kadar taksit imkanının bulunduğu Vaditepe Bahçeşehir konutları için teslim tarihi 24 ay sonrası olarak belirtiliyor.

Kiptaş Vaditepe

Kiptaş Vaditepe Konutları!

Kiptaş Vaditepe Konutları, İstanbul Avrupa yakasında yer alan Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir'de yer alan dairelerin minimum satış fiyatı 250 bin 400 TL olarak belirlendi...

Vaditepe

Vaditepe Konutları!

Vaditepe Konutları'nda daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Vaditepe projesi Kiptaş tarafından hayata geçiriliyor...

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları`nda

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları`nda başvuru sayısı 3.093

1.140 evin bulunduğu KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nda başvuru sayısı 1 günde 331 kişi artarak 3.093 kişiye ulaştı. Hangi metrekareye? Kaç kişi başvurdu?

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları nda

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nda başvuru sayısı 2.100'i aştı

75 ve 115 metrekare konutların olduğu KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'na başvuru yapanların sayısı 2.100'ü aştı. Hangi metrekareye? Kaç kişi başvurdu?

12 soruda KİPTAŞ

12 soruda KİPTAŞ Kayabaşı Konutları!

Türkiye'nin 1 numaralı konut ve emlak sitesi www.emlakkulisi.com'dan bir büyük hizmet daha. 12 soruda Küçükçekmece'de inşa edilen KİPTAŞ Kayabaşı Konutları! İşte KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'yla ilgili en çok merak ettiğiniz sorular ve yanıtları! Kayabaşı Ko

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları nda

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nda ödeme tablosu ne?

ww.emlakkulisi.com, bugün saat 11.00'de düzenlenecek basın toplantısı öncesinde Küçükçekmece'deki KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nın ödeme tablosunu açıklıyor! Ne kadar peşinat isteniyor? Dosya masrafı ne? Aylık taksitler kaç YTL?


kiptaş vaditepe konutları fiyatlar

kiptaş vaditepe konutları


Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesinde 4 adet konut yer alıyor. Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe'de konutların metrekare birim fiyatı 2 bin 500 liradan başlayıp, 2 bin 800 liraya kadar değişiklik gösteriyor.


Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe'de daire tipleri olarak 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon, 5 oda 1 salon tasarlandı. Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe'de bloklar 5 ve 20 kat arasında inşa ediliyor.


Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe'de konut satışları kampanyalarla gerçekleştirilecek. Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesinde banka kredisi kullanılarak, düşük faiz oranları üzerinden taksitli ödemeler yapılacak. 


Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesinin arsasını 135 milyon dolara Süzer Grubu'ndan satın almıştı. Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesinde ön talepler Vaditepe Bahçeşehir'in internet sitesi üzerinden toplanıyor.Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe iletişim

Tel : 212 510 98 98

Web :


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss