kırıkkale deki araba

kırıkkale deki araba kazası

Kırıkkale’ nin Bahşılı ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü yol kenarındaki bir evin duvarına çarptı. Kazada bir kişi yaralanırken, çarpmanın etkisiyle evin oturma odası zarar gördü...

 Kırıkkale deki yangında

Kırıkkale'deki yangında 20 hektarlık bozuk meşelik alan yandı!

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, ''Çelebi ilçesine bağlı Karaağıl köyünde dağlık kısımda çıkan orman yangını söndürüldü. Yangında, 20 hektarlık bozuk meşelik alan zarar gördü'' dedi

Yahşihan Belediyesi, 23

Yahşihan Belediyesi, 23 milyon 209 bin TL'ye konut yaptıracak!

Kırıkkale'deki Yahşihan Belediyesi, Doğanlık Mahallesi'nde bulunan 45 bin 420 metrekare alan üzerine konut inşaatı yaptıracak. İhaleye çıkarılan inşaat işinin muhammen bedeli 23 milyon 209 bin 620 TL olarak belirlendi. İlan, Resmi Gazete'de yayımlandı 

`Türkiye`deki istikrarsızlığı Afrika`da

`Türkiye`deki istikrarsızlığı Afrika`da ev yapıp aşacağız`

Güneri İnşaat'ın yöneticisi Teoman Güneri, 2007'deki istikrarsızlığın yeni yılda da sürmesi durumunda bunu, yurtdışında yapacakları projelerle aşacaklarını söyledi ..

Mortgage krizi Körfez`deki

Mortgage krizi Körfez`deki otellerde yer bırakmadı

Mortgage krizi nedeniyle fon ihtiyacı olan Avrupa ve ABD'li bankacılar, 3 trilyon dolarlık Arap sermayesinin peşine düştü. Körfez'deki otellerde yer kalmadı.

Mecidiyeköy deki Likör fabrikası

Mecidiyeköy'deki Likör fabrikası TOKİ'ye geçiyor ve gökdelen oluyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Erdoğan Bayraktar, Mecidiyeköy'deki eski Likör Fabrikası'nın arazisini Maliye Bakanlığı'ndan 230 milyon YTL tahmini bedel üzerinden devir aldıklarını söyledi.

TMSF Star gazetesinin

TMSF Star gazetesinin kiracı olduğu İzmir'deki gayrimenkulünü satacak

TMSF, 2 milyon 732 bin YTL muhammen bedele sahip, İzmir'deki, Star Gazetesinin kiracı olduğu matbaa binası ve arsasını 30 Ekim Salı günü satışa çıkaracak.

ABD deki mortgage krizi

ABD'deki mortgage krizi 1 ayda çözülebilir!

ABD'deki mortgage krizi neden çıktı? Nasıl ve ne zaman çözülebilir? Mortgage finansman kuruluşları ve bankalar sorunu aşmak için ne yapıyor? Tüketiciler krizin neresinde?

ABD deki mortgage krizi

ABD'deki mortgage krizi dolara değer kaybettiriyor

ABD'deki mortgage krizi doların diğer para birimlerine karşı değer kaybetmesine neden oluyor.


kırıkkale deki araba kazası

kırıkkale deki araba


Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü yol kenarındaki bir evin duvarına çarptı. Kazada bir kişi yaralanırken, evin oturma odası zarar gördü.


İhsan Dönmez idaresindeki 71 ES 468 plakalı otomobil, Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında bulunan bir evin duvarına çarptı.


Otomobilde yolcu olarak bulunan Hatice Dönmez hafif şekilde yaralandı. Yaralanan Dönmez, vatandaşların haber verdiği 112 Acil Servis ekiplerince Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Çarpmanın etkisiyle evin oturma odasında hasar meydana geldi.


Kaza olayı ile ilgili soruşturma...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss