koçtaş

koçtaş bayrampaşa

10 milyar dolar değerindeki ev geliştirme perakendeciliğinde faaliyet gösteren Koçtaş, Türkiye’ deki 41’inci, İstanbul’ daki 9’ uncu mağazasını 21 Aralık'ta Forum İstanbul’ da hizmete açıyor...

Bayrampaşa da kiralık

Bayrampaşa'da kiralık büfe

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bayrampaşa'da 20 metrekare alanı kiraya verecek.

Bayrampaşa da kiralık

Bayrampaşa'da kiralık dükkanlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bayrampaşa Hal A2 ile A3 Blokta bulunan 21 metrekare 2 dükkanı 1 yıl süre ile kiraya verecek.

Praktiker in İstanbul daki 4.

Praktiker'in İstanbul'daki 4. mağazası Bayrampaşa'da açılıyor

Türkiye'deki 10. yılını Bayrampaşa mağazasının açılışıyla kutlamaya başlayan Praktiker, 2010 yılı sonuna kadar Türkiye'de 6 mağaza daha açmayı planlıyor. Praktiker'in 2017 yılı için hedefi ise Türkiye'de 29 mağazaya ulaşmak.

İstanbul İl Özel

İstanbul İl Özel İdaresi Bayrampaşa'da işyeri kiraya verecek

İl Özel İdaresi Bayrampaşa Özel İdare İş Merkezi'ndeki 3. kat 329 no'lu büroyu aylık 200 YTL bedel üzerinden açık teklif usulü ile kiraya verecek.

IKEA Bayrampaşa mağazasının

IKEA Bayrampaşa mağazasının kapılarını açtı

Güzel tasarımlı, kaliteli, kullanışlı binlerce çeşit mobilya ve ev aksesuarını düşük fiyata sunarak, olabildiğince çok kişiye ulaşmayı kendine amaç edinen IKEA, Türkiye'deki 3., İstanbul'daki 2. mağazası olan IKEA Bayrampaşa mağazasını açtı.

Koçtaş 13. mağazasını

Koçtaş 13. mağazasını Mersin'de hizmete açtı

Koçtaş 13. mağazasını Forum Mersin'de hizmete açtı. Koçtaş Genel Müdürü Vekili Ali Özpamukçu, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde mağaza açarak ev geliştirme perakendeciliği sektörünün lideri olma yolunda ilerlediklerini belirtti.

Bayrampaşa nın ilk  sembol

Bayrampaşa'nın ilk 'sembol' projesi

Yeniden yapılanan Bayrampaşa'da ''İstanbul'da yaşamın yeni sembolü'' sloganıyla yapımına başlanan 'Miyansera Evleri' projesi toplam 117 konut ve 9 ticaret alanından oluşuyor.

Bayrampaşa Miyansera Evleri nde

Bayrampaşa Miyansera Evleri'nde temel atılıyor

Ağaçkakan İnşaat tarafından Bayrampaşa'da inşa edilecek olan Miyansera Evleri'nin temelleri bugün Bayrampaşa'da Belediye Başkanı Hüseyin Bürge'nin de katılımıyla gerçekleşecek bir törenle atılıyor.


koçtaş bayrampaşa

koçtaş


10 milyar dolar değerindeki ev geliştirme perakendeciliğinde faaliyet gösteren Koçtaş, Türkiye’deki 41’inci, İstanbul’daki 9’uncu mağazasını Forum İstanbul’da hizmete açıyor.


21 Aralık’ta açılacak mağazayla Koçtaş’ın toplam metrekare büyüklüğünün 210 bini aşacağını ifade eden Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu, Koçtaş’ın 2013’te yüzde 10 büyüdüğünü söyledi. Haşimoğlu, “11 milyon müşteriye ulaştık. 5 mağaza açtık. 2014’te 4 mağaza daha açacağız. 3’ü Anadolu’da olacak. İstanbul’daki mağaza için Mall Of İstanbul ile anlaştık” dedi. Koçtaş’ta en çok banyo, sermaik, parke ve mutfak sattıklarını dile getiren Haşimoğlu, 3 bin kişiye istihdam sağladıklarını, 2014’te bu rakamı 3 bin 500’ çıkaracaklarını söyledi. Haşimoğlu, şirketin cirosunun 1 milyar lirayı geçtiğini kaydetti. Açılan 41. mağazanın sektörden çıkan Praktiker’in eski yeri olduğunu söyleyen Haşimoğlu, Türkiye’de 9 mağazası...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss