konfull büro mobilya

konfull büro mobilya konya

Türkiye mobilya sektörü üretimi 7.5 milyar dolar olarak tahmin edilirken, ofis mobilyaları sektörünün bu üretim rakamı içindeki payının yüzde 25-30 aralığında olduğu tahmin ediliyor. Konya'da yedi ofis mobilyası üreticisi bulunuyor...

Mobilya Sektörü 27

Mobilya Sektörü 27 Şubat'ta İzmir'de buluşuyor!

Türkiye'nin en kapsamlı mobilya ve dekorasyon fuarı MODEKO "Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı" sizler için 24. kez kapılarını açıyor

İzmir Mobilya Fuarı nın

İzmir Mobilya Fuarı'nın hazırlıkları başladı

Efor Fuarcılık'ın İzmir Mobilyacılar Odası işbirliğinde düzenlediği Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı'nın (21. MODEKO) hazırlıkları başladı

İzmir Mobilya Fuarı

İzmir Mobilya Fuarı yarın açılıyor

İzmir Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı (MODEKO) yarın açılıyor

İrtibat Mobilya dan dublex

İrtibat Mobilya'dan dublex kanepe

1994 yılından beri faaliyet gösteren İrtibat Mobilya hareketli ve foksiyonel ürünlerin üretiminde farklı tasarımları ile göz dolduruyor.

Mobilya,  mutfak ve

Mobilya, 'mutfak ve banyoda' 3 milyar YTL ciroya doğru koşuyor

Mutfak ve banyo mobilya sektörü, 2007'de bir önceki yıla göre yüzde 10 büyüdü. Sektörün toplam cirosu 3 milyar YTL sınırına dayandı.

Kartal da kiralık

Kartal'da kiralık büro

İstanbul İl Özel İdaresi, Kartal Özel İdare İş Merkezi'nde bulunan 2 büro ve 1 mekanı kiraya verecek. Kiraya verilecek olan büro ve mekanın ihalesi, 16 Nisan'da açık teklif usulü ile yapılacak.

Kilim Mobilya dan bahara

Kilim Mobilya'dan bahara özel 3 farklı fırsat paketi

Evlenecek gençlere ve evini yenilemek isteyenlere yönelik bahar kampanyası başlatan Kilim Mobilya, müşteri tercihine göre, ürünlerini 3 farklı fırsat paketiyle sunuyor.

Çocuklara zarar vermeyen

Çocuklara zarar vermeyen mobilya

Mobilya üreticisi Çilek, çocukların maruz kaldığı ev kazalarını önlemek için güvenli mobilya üretti.


konfull büro mobilya konya

konfull büro mobilya

 

Sektörde bu firmalara üretim yapan yan sanayi de oluşuyor. Konya'da günlük dört bin ünitelik bir üretim var. Sektör ağırlıklı olarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'ya ihracat yapıyor. Sektör temsilcileri, ofis mobilyaları sektörünün desteklenmesi ve ara eleman açığına takviye yapılması halinde Konya'nın sektörün merkezi olacağı konusunda hayli iddialılar. Bürotime, Kenzel, Rapsodi, Konfull ve Falez gibi dünya çapında markalara sahip olan kentte üreticiler, teşvik verilmesi halinde mobilyada marka olan Kayseri örneğinde olduğu gibi Konya'nın da ofis mobilyalarında lider olabileceği fikrinde birleşiyor. Konyalı ofis mobilyaları üreticileri, yeni yatırımlar için ise Konya Organize Sanayi Bölgesi içinde genişleme bölgesinde bir an önce tahsislere başlanmasını bekliyor.

Sektörde hedef yıl, 2023

Türkiye genelinde sektörün durumuna bakıldığında ise sektör temsilcileri kendilerine 2023 yılını hedef...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss