konkort

konkort otel

Avrupa'nın en büyük tatil değerlendirme sitesi HolidayCheck, Antalya'daki Concorde De Luxe Resort'u dünyanın en iyi 99 oteli arasında gösterdi

Sarıkamış Otel e yarı

Sarıkamış Otel'e yarı fiyatını verdiler

TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) Toprak Seniteri A.Ş'den devraldığı ve 12 milyon 240 bin dolar muhammen bedelle bugün satışa çıkardığı Sarıkamış Otel Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'ne tek teklif, Alkım Dergi Basın Sanayi ve Ticaret A.Ş'den geldi.

Hilton, Aksaray ve

Hilton, Aksaray ve Ihlara'da otel yeri arıyor

Ünlü oteller zinciri Hilton Grubu, son yıllarda fazla turist çekmeye başlayan Aksaray'a 4 yıldızlı 250 yatak kapasiteli otel yapacak.

TOKİ, otel imarlı

TOKİ, otel imarlı iki dev arsasını satıyor

TOKİ, Accor Grup'un Zeytinburnu'ndaki otellerine komşu iki arsasını satışa çıkardı. Arsalara talip olan, otel ve ticaret merkezi kurabilecek.

Scooter dan, 20 milyon

Scooter'dan, 20 milyon dolara İkitelli'ye 5 yıldızlı otel

Scooter ayakkabı markasıyla bilinen Macro A.Ş., İkitelli'de 20 milyon dolara 5 yıldızlı otel yapıyor.

Quenn s Park, Kayseri ye

Quenn's Park, Kayseri'ye de otel yapacak

İSTANBUL'da iki, Antalya'da bir tane olmak üzere 3 oteli olan Kayserili Şahinler Grubu, Kayseri'ye de otel yapma kararı aldı.

Park Otel de yeni

Park Otel'de yeni sayfa

Şehir Plancıları Odası Eski Genel Başkanı Erhan Demirdizen, Park Otel'de yeni bir sayfanın açıldığını yazdı.

Türkiye nin en büyük

Türkiye'nin en büyük otel ve kongre turizm kompleksi açılıyor

MNG Grubu'nun yaklaşık 80 milyon dolarlık yatırımla tamamladığı otel ve kongre merkezi kompleksi seçimlerden sonra açılacak. Kompleks Lütfü Kırdar Kongre merkezinden daha büyük

Kuruçeşme Arena gidecek

Kuruçeşme Arena gidecek yerine lüks otel gelecek

İki yıldır İstanbul'un Boğaz'a nazır konser alanı olan Kuruçeşme Arena'nın üzerinde bulunduğu arazi, sahibi FB eski Başkanı Tahsin Kaya tarafından satışa çıkarıldı. Kaya, otel imarlı arazi için 140 milyon dolar istiyor.


konkort otel

konkort

Dünya genelinde tatilcilerin ziyaret ederek izlenimlerini anlattıkları ve tatil konusunda referans niteliği taşıyan online paylaşım platformu HolidayCheck'in oylamasına 2 milyondan fazla insan katıldı.

Düzenlenen ödül töreninde konuşan Avrupa-Türkiye Turizm İş Konseyi Başkanı Hüseyin Baraner, Türk otellerinin başarısını 3 önemli unsura bağladı:

"Otelci ve turizmcilerin gösterdiği azim, misafirin taleplerini gözlerinden okuma istekliliği ve misafirin unutamayacağı bir tatil geçirmesi için gösterilen çaba, otellerimizin başarısını getirmiştir. Otellerimizdeki tatil imkanını, öylesine cazip ve güzel hale getirdik ki, bizler turizmci olarak bile orada tatil yapma isteği duyuyoruz. İşin sırrı...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss