konut fiyatları artar

konut fiyatları artar mı 2014te konut fiyatları ne olur

En çok merak edilen konulardan biri olan “Konut fiyatları yükselir mi” sorusuna GYODER Başkanı Aziz Torun’dan yanıt geldi. Torun, fiyatlarda bir artış beklemediğini aksine talepteki azalmaya bağlı olarak fiyatların düşebileceğini söyledi…

Hangi semtte? Konut

Hangi semtte? Konut fiyatları ne kadar arttı?

Hangi semtte? Konut fiyatları 2005 ve 2006'da ne kadardı? Şimdi ne kadar?

Dünyada konut fiyatları

Dünyada konut fiyatları yükseldi

GEÇEN yıl dünyanın birçok bölgesinde konut fiyatları yükseldi. Batı Avrupa ve İskandinav piyasalarında ise, iki rakamlı büyüme oranları görüldü.

İstanbul`da konut fiyatları

İstanbul`da konut fiyatları nereden? Nereye geldi?

www.emlakkulisi.com açıklıyor! Semt semt İstanbul'da konut fiyatları nereden? Nereye geldi? Konut alacaklar ve satacaklar mutlaka görmeniz gereken bir tablo.

2008 de konut fiyatları

2008'de konut fiyatları ne olacak?

2008'de emlak ve konut fiyatları ne olacak? Yükselecek mi? Düşecek mi? Emlak piyasası nasıl bir trend izleyecek? Nasıl bir yatırım stratejisi kazandıracak?

İstanbul da konut fiyatları

İstanbul'da konut fiyatları nereden? Nereye geldi?

İstanbul'un 62 semtinde son 3 yılda konut fiyatları nereden nereye geldi? 100 metrekare alanlı bir evin fiyatı nasıl bir seyir izledi? Son durum ne?

Ankara da konut fiyatları

Ankara'da konut fiyatları ne durumda?

www.emlakkulisi.com Ankara'daki konut fiyatlarını açıklıyor. Ankara Emlakçılar Odası'nın verilerine göre 36 farklı semtte 100 metrekare konut fiyatları ne kadar?

Konut fiyatları şişti

Konut fiyatları şişti mi? Şişmedi mi?

Türkiye'de konut fiyatları 3.5 yıldır yükseliş trendinde. Fiyatlar Şişti mi? Şişmedi mi? Bu sorunun yanıtını TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar veriyor.

Mortgage krizi İngiltere ye

Mortgage krizi İngiltere'ye bulaştı, batık riski ABD'den fazla! Türkiye'de konut fiyatları düşer mi?

Dünya genelinde para ve sermaye piyaları mortgage krizinin pençesinde. Dünya konut piyasalarında neler oluyor? ABD'de konut fiyatlarında düşme bekleniyor. Türkiye'de de düşer mi? Türkiye'de konut fiyatları bu gelişmelerden nasıl etkilenir?


konut fiyatları artar mı 2014te konut fiyatları ne olur

konut fiyatları artar

2013 yılını geride bırakmaya son 1,5 ay kala en çok merak edilen konulardan biri de konut fiyatları ne olur? 2014 yılında konut fiyatları düşer mi yükselir mi? sorusunu Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun’a sorduk. 


 


Rekabet olursa fiyatlar artmaz

Konut fiyatını belirleyen en önemli unsurun arz-talep dengesi olduğuna dikkat çeken Aziz Torun, rekabet artarsa konut fiyatları da artar dedi. Fiyatın arz ve talebin kesiştiği yerde oluştuğuna dikkat çeken Torun, “Rekabet olursa konut fiyatları artmaz. Maliyetlere paralel olarak artış görülebilir. Yapılan projelerde arsa değerinden dolayı bir KDV gündemdeyse o zaman elbette ki o projenin fiyatı artmış olacak” dedi. 


Şişkinlik yok

Şu...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss