konut satışları ne

konut satışları ne durumda

TÜİK’in Haziran ayına ilişkin konut verilerine göre Ankara’da geçen ay 10 bin 437 konut satışı yapılırken, Türkiye genelinde satılan konut sayısı bir önceki aya göre yaklaşık yüzde 3 artış gösterdi.

Konut satışlarında ilk

Konut satışlarında ilk yarıdaki düşüş yüzde 7.8'i buldu!

Türkiye İstatistik Kurumu ( TÜİK ) Konut Satış İstatistikleri verilerine göre, kredi sınırlamalarının etkisiyle inişe geçen konut satışlarında ilk yarıdaki düşüş yüzde 7.8'i buldu.

Konut satışları bir

Konut satışları bir önceki aya göre yüzde 8 arttı!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), mayıs ayına ilişkin konut satış istatistiklerini açıkladı. Türkiye genelinde mayısta 90 bin 377 konut satıldı. Geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 8 artış gösterdi.

Konut satışları yüzde

Konut satışları yüzde 7 geriledi!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) raporuna göre, 2014 Ocak-Nisan döneminde Türkiye genelinde konut satışlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 7.7 oranında gerileme oldu...

Yılın ilk 5

Yılın ilk 5 ayında Ruslar, Türkiye'den 635 gayrimenkul aldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı verilerine göre, yabancılara Türkiye'den yılın 5 ayında 12 bin 543 taşınmaz satıldı. Yılın ilk 5 ayında Ruslar, Türkiye'den 635 gayrimenkul aldı.

Anneye hitap eden

Anneye hitap eden konut kolay satılıyor!

Konut alımında ailede son kararı annenin vermesi, markalı konut üreticilerini özellikle ‘’mutfak’’ ve ‘’teras’’ ile annenin kalbini fethetme arayışına yöneltti. Anneye hitap eden konut kolay satılıyor.

Amerika konut satışları

Amerika konut satışları 2007'den bugüne nasıl değişti?

Amerika'da konut satışları, 2007'den 2013'e kadar nasıl gelişim gösterdi? ABD'de yeni konut satışları ve ikinci el konut satışları yıllara göre nasıl bir değişim içinde? ABD'de konut sektörü hangi yıl ne kadar konut sattı? İşte rakamlarla Amerika konut sa

ABD de konut satışları

ABD'de konut satışları yüzde 2.7 arttı

ABD'de geçen ay yeni konut satışları beklentilerin aksine yüzde 2,7 yükseldi.

ABD de Haziran da konut

ABD'de Haziran'da konut satışları geriledi

ABD Ulusal Emlak Komisyoncuları Derneğinin verilerine göre Haziran ayında, konut satışları geriledi.

Konut fiyatları ne

Konut fiyatları ne zaman patlar?

Konut fiyatlarında ne zaman patlama yaşanacak? Konut 2004 ve 2005'teki altın çağını bir daha ne zaman yaşayacak?

ABD de konut satışları

ABD'de konut satışları mayısta yüzde 4.7 düştü

ABD'de Mayıs ayında sözleşmeleri imzalanan ve bekleyen konut satışları öngörülenden daha fazla, yüzde 4,7 düştü.

2008 de konut fiyatları

2008'de konut fiyatları ne olacak?

2008'de emlak ve konut fiyatları ne olacak? Yükselecek mi? Düşecek mi? Emlak piyasası nasıl bir trend izleyecek? Nasıl bir yatırım stratejisi kazandıracak?

Ankara da konut fiyatları

Ankara'da konut fiyatları ne durumda?

www.emlakkulisi.com Ankara'daki konut fiyatlarını açıklıyor. Ankara Emlakçılar Odası'nın verilerine göre 36 farklı semtte 100 metrekare konut fiyatları ne kadar?

Konut satışları

Konut satışları patlayacak

Dikkat! Konut satışları patlayacak. Açıklama yarım asırdır emlak sektöründe olan bir isimden geldi. Satışlar niye patlayacak? Fiyatların artmasında neler etkili olacak?


konut satışları ne durumda

konut satışları ne

Türkiye genelinde Haziran ayında konut satışları artış gösterirken, sektör temsilcileri konut satışındaki bu kıpırdanmanın Merkez Bankası’nın faiz indirim kararı neticesinde ortaya çıktığını kaydetti.


Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Haziran ayında 92 bin 936 konut satılırken, geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yaklaşık yüzde 3 artış gösterdi. Konut satışlarında, İstanbul 19 bin 252 konut satışı ile en yüksek paya sahip olurken, 10 bin 437 konut satışı (yüzde 11,2) ile Ankara ikinci oldu.


Konut satışlarında gözlenen yüzde 3’lük artışın yıla durgun başlayan sektör için oldukça olumlu bir gelişme olduğunu kaydeden Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, bu artışta Merkez Bankası’nın faiz indirim kararının etkili olduğunu bildirdi.


Mayıs ayından bu yana 1.75 puan faiz indirimine gidildiğini hatırlatan Yıldızhan, “Konut kredi...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss