konya Harmancık Mahallesi

konya Harmancık Mahallesi Mahalle Konağı

Konya Büyükşehir Belediyesi, Harmancık Mahallesi’ne Mahalle Konağı yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Mahalle Konağı’nın çok amaçlı kültürel tesis ve mesleki eğitim merkezi olarak hizmet vereceğini söyledi.

Okkalar İnşaat Hakim

Okkalar İnşaat Hakim Konakları projesini tanıttı!

Okkalar İnşaat tarafından Konya Yazır Mahallesi'nde yapılan ve 378 daireden oluşan Hakim Konakları düzenlenen kahvaltıyla basına tanıtıldı. Projede 3+1 dairelerin fiyatları 250 bin TL ile 280 bin TL arasında değişiyor...

Konya da kat karşılığı

Konya'da kat karşılığı inşaat yapım işi: 3 milyon 646 bin liraya!

Konya Ereğli Belediye Başkanlığı Konya Şinasi Mahallesi 'nde kat karşılığı inşaat yapım işi ihale edecek. İhale 26 Kasım 2013 tarihinde saat 14:00 'te gerçekleştirilecek...

Konya Bosna Hersek

Konya Bosna Hersek Mahallesi'nde kiralık ev fiyatları tavan yaptı!

Selçuk Üniversitesi'nin hemen yanı başındaki Konya Bosna Hersek Mahallesi'nde kiralık ev fiyatları tavan yaptı. Birkaç yıl öncesine kadar ortalama 300- 350 liradan kiralanan evler, bugünlerde bin liraya kadar yükseldi.

Konya’da 3 mahalle

Konya’da 3 mahalle riskli ilan edildi!

02/11/2013 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren kanun çerçevesinde Konya Karapınar Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi ve Çetmi Mahallesi riskli alan ilan edildi. İşte Konya kentsel dönüşüm yerleri...

Harmancık Mahallesi Mahalle

Harmancık Mahallesi Mahalle Konağı açıldı!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Harmancık Mahallesi’ne Mahalle Konağı yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Mahalle Konağı’nın çok amaçlı kültürel tesis ve mesleki eğitim merkezi olarak hizmet vereceğini söyledi.

Konya da 416 adet

Konya'da 416 adet konut yapım işi: 4 milyon 64 bin liraya!

Konya Ereğli Belediye Başkanlığı Konya Cahı Mahallesi ve Şinasi Mahallesi 'nde kat karşılığı inşaat yapım işi ihale edecek. İhale 27 Eylül 2013 tarihinde saat 14:00 'de gerçekleştirilecek.

Konya da icradan 1

Konya'da icradan 1 milyon 750 bin TL'ye satılık tavuk çiftliği!

Konya 6. İcra Müdürlüğü, Konya İli, Meram İlçesi, Harmancık Mahallesi, Güllütaş Sokak no: 22 adresinde yer alan tavuk çiftliğini satışa sunuyor. çiftliğin tahmini bedeli 1 milyon 750 bin TL

TOKİ`nin Konya kampanyasında

TOKİ`nin Konya kampanyasında başvurular başladı

Konya'nın merkez Selçuklu ilçesi Yazır Mahallesi'nde TOKİ işbirliğiyle dar gelirliler için yaptırılacak toplam 555 konut, 4 bin YTL peşinat ve 259 YTL'den başlayan taksitlerle vatandaşa sunuluyor.


konya Harmancık Mahallesi Mahalle Konağı

konya Harmancık Mahallesi Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi tarafından Harmancık Mahallesi Azerbaycan Caddesi üzerinde yaptırılan Mahalle Konağı’nda incelemelerde bulundu.

Belediye olarak şehrin farklı yerlerine Şehir Konakları inşa ettiklerini ve ihtiyaca göre yapmaya devam ettiklerini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, şehir konaklarının çok amaçlı kültürel tesis ve mesleki eğitim merkezi olarak hizmet verdiğini hatırlattı.


Son olarak yapılan Mahalle Konağı’nın Harmancık ve Osmangazi Mahallesi ile Azerbaycan Caddesi bölgesine hizmet vereceğini vurgulayan Başkan Akyürek, “Burası bölgede oturanlar için mesleki eğitim merkezi olarak faaliyet gösterecek. Aynı zamanda mahallenin toplantı ve diğer ihtiyaçları için bahçesiyle birlikte kullanılacak. Bahçesiyle birlikte 5 bin metrekareye yakın bir alana sahip olan Mahalle Konağı’nda çok amaçlı salon, spor salonu, mesleki eğitim amaçlı sınıflar var” dedi.


Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında Konya’nın tüm...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss