X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

koyundere ahıska toki

koyundere ahıska toki evleri

Menemen Ulukent ile Koyundere arasındaki bağlantıyı sağlayacak 2 kilometrelik yeni aks için çalışmalarını aralıksız sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, bölgedeki yapım çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı

İzmir Koyundere TOKİ

İzmir Koyundere TOKİ Evleri'nde 568 konutun teslimleri başladı!

İzmir Koyundere TOKİ Evleri'nde yer alan 568 adet konutun teslimleri bugün itibariyle başladı. Konut teslimleri 30 Kasım 2012 tarihinde sona eriyor...

 TOKİ İzmir

TOKİ İzmir Koyundere Evleri'nde teslimler yarın başlıyor!

TOKİ İzmir Koyundere Evleri'nde yer alan 568 adet konutun teslimleri yarın başlıyor...

TOKİ İzmir Koyundere de

TOKİ İzmir Koyundere'de 568 konutun teslimleri 22 Kasım'da!

TOKİ İzmir Koyundere Evleri'nde yer alan 568 konutun teslimleri 22 Kasım Perşembe günü başlıyor. Konut teslimleri İzmir Menemen Koyundere Şantiyesi'nde gerçekleştiriliyor.

TOKİ İzmir de de

TOKİ İzmir'de de 320 konut satacak

Az önce TOKİ'nin Ankara Polatlı'da konut satacağını duyurmuştuk. Şimdi ise İzmir'den bir kampanya haberi var. Tire'de TOKİ 320 konutu satışa çıkaracak. Konutların 240'ı orta gelir grubu için. 80'i ise yoksul gelir grubu için.

TOKİ Ankara da konut

TOKİ Ankara'da konut satacak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı Ankara Polatlı'da 185 konutu 23 Temmuz'da satışa çıkaracak.

TOKİ den satılık alışveriş

TOKİ'den satılık alışveriş merkezi

Eskidji Müzayedecilik Halkalı'da TOKİ arsası üzerinde inşa edilen Ihlamurevleri projesindeki mini alışveriş merkezini 17 Temmuz'da ihale ile satacak

TOKİ den Karadeniz e 4-5

TOKİ'den Karadeniz'e 4-5 yıldızlı otel

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ordu, Samsun ve Sinop illerinde, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü ile 4 ve 5 yıldızlı oteller yaptıracak.

TOKİ den konut taksitlerine

TOKİ'den konut taksitlerine zam

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 2007 yılı ikinci altı aylık (Temmuz-Aralık) dönemde konut kredilerinin kullanım ve geri ödemelerine uygulanacak artış oranını yüzde 5.1 olarak belirledi.


koyundere ahıska toki evleri

koyundere ahıska toki

İki yerleşim bölgesi arasındaki mesafeyi de kısaltacak olan güzergahtaki yol üstü düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, yeni güzergah kısa süre içinde hizmet vermeye başlayacak. 2 kilometrelik yeni güzergahtaki çalışmaları denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni yolun bölge ulaşımında büyük rahatlık sağlayacağını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınan Ulukent'teki çok amaçlı salonun önünden başlayıp, TOKİ'nin Ahıska Türkleri için yaptığı toplu konut alanına kadar uzanan yeni güzergah, hem iki yerleşmi kısa yoldan bağlıyor hem de toplu konutlara ve güzergah üzerindeki konutlara ulaşım sağlıyor. Ulukent'ten yola çıkan bir sürücü, Koyundere'ye ancak Anadolu Caddesi'ni kullanarak ulaşabilirken, yeni ulaşım aksının devreye girmesinin ardından iki yerleşim yeri arasında Anadolu Caddesi kullanılmadan ve daha kısa sürede ulaşım sağlanmış olacak.

DERE ÜZERİNDE
İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni güzergah üzerinde...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss