kredi

kredi yapılandırma

Kahramanmaraş Tüketici Sorunları Hakem Heyeti (KSÜ), bir bankanın 90 bin TL konut kredisi kullanan tüketiciden aldığı dosya masrafı ile yapılandırma ücretinin iadesine karar verdiğini açıkladı...

 Ziraat Bankası

Ziraat Bankası 3'üncü Köprü ve otoyol projelerine kredi veriyor!

Yeniden yapılandırma çalışmaları sonrasında sadece tarıma destek veren banka görünümünden çıkmak isteyen Ziraat Bankası, 3'üncü Köprü ve otoyol projeleri gibi dev işlere de kredi veriyor.

Libyazedeye kredi yapılandırma

Libyazedeye kredi yapılandırma fırsatı!

Libya'da iş yapan gerçek ve tüzel kişilere kullandırılan, ikinci grupta sınıflandırılan krediler, iki defa ile sınırlı olmak üzere yeni sözleşme koşullarına bağlanabilecek, Türk iş adamlarının 3 milyar lirayı bulan hak edişlerinin de alınması bekleniyor..

Faizi oranı düşük

Faizi oranı düşük her kredi ucuz olmaz!

Dikkat! Uzmanlar uyarıyor: Faizi oranı düşük her kredi ucuz olmaz! Konut kredisi kullanmayı düşünenlerin mutlaka okuması gereken bir analiz!

Yapı Kredi de

Yapı Kredi de faiz indirdi

Mortgage kredisinde faiz oranları indirimi son hız devam ediyor. Bugün indirim haberi Yapı Kredi'den geldi. Yapı Kredi'nin faiz oranları neydi? Nereye düştü?

Halkbank tan kredi borcuna

Halkbank'tan kredi borcuna büyük kolaylık

Halkbank, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin kredi borçlarını geri ödeyebilmeleri için yeni bir program uygulamaya .

Century 21 ofislerinde

Century 21 ofislerinde kredi kartı geçecek

Century 21 Akbank ile anlaştı. Emlak ofislerinde kredi kartı kullanılacak. Kredi kartları bol puan kazandıracak.

Yapı Kredi gayrimenkul

Yapı Kredi gayrimenkul portföyünü boşaltıyor

Günün bomba haberi Yapı Kredi'den. Bankanın ve iştiraklerinin gayrimenkulleri satılıyor. Kim? Ne kadara satın alıyor? Ayrıntılar için tıklayın

Garanti konut için

Garanti konut için 21 milyon dolar kredi aldı

Garanti Bankası 3 büyük kent dışında kullandırılmak üzere 21 milyon dolarlık kredi aldı. Kredi kimden? Hangi şartlarda alındı? Detaylar için tıklayın


kredi yapılandırma

kredi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tamer Üstüner, Tüketici Sorunları İl Hakem Heyetine başvurarak, 90 bin TL konut kredisi kullandığını bir bankanın kendisinden 600 TL dosya masrafı ile daha sonra yapılandırma kapsamında 500 TL ücret aldığını ileri sürerek, şikayetçi oldu.


Tüketicinin başvurusunu değerlendiren heyet, bankanın dosya masrafı ve yapılandırma ücretinin  iadesine karar verdi.


Üstüner, AA muhabirine yaptığı açıklamada, krediyi kullanırken "komisyon ücreti" adı altında dosya masrafı talep ettiğini belirtti. Bankanın kendisinden 600 TL dosya masrafı ile daha sonra ise faizlerin düşmesi nedeniyle gerçekleştirdiği yapılandırmadan dolayı 500 TL ücret aldığını aktaran Üstüner, şunları söyledi:


"Basında tüketici lehine çıkan haberlerden etkilenerek bankanın benden aldığı bu paraları iadesi için Tüketici Sorunlar İl Hakem Heyeti Başkanlığına başvurdum....


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss