küçük çekmece

küçük çekmece metro

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Küçükçekmecelilerle buluştu.

Kadir Topbaş: Küçük

Kadir Topbaş: Küçük Çekmece -Tuzla 94 dakikaya inecek!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Raylı Sistem Yatırımları" kapsamında Tuzla'da 3 raylı sistem hattı ile 1 havaray hattı kurulacağını belirtti. Topbaş, "2016'da Tuzla-Küçükçekmece arasındaki ulaşım 94 dakika" dedi...

BTG inşaat city

BTG inşaat city 224 projesi!

BTG İnşaat City 224 projesi, BTG İnşaat imzasıyla Bursa Ata Bulvarı'nda yükseliyor. Proje İzmir yolu üzeri, küçük sanayi metro istasyonuna 10 dk yürüme mesafesinde yer alıyor...

Metro, küçük şehirlerde

Metro, küçük şehirlerde mağaza açacak!

Akın Bayer, geçen yıl 4 yeni mağaza açtıklarını, bunun için 70 milyon Euro yatırım yaptıklarını ifade ederek, yatırımlarının İstanbul ağırlıklı olarak devam edeceğini, adım adım daha küçük şehirlerde de mağaza açacaklarını anlattı  

Vefa Küçük, Romanya da

Vefa Küçük, Romanya'da en büyük yaşam merkezini kuruyor

İşadamı Vefa Küçük, Doğu Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi projesinin inşaatına bu yaz başlıyor.

Metro`dan 100 milyon

Metro`dan 100 milyon euro yatırım

Metro Group CEO'su Eckhard Cordes, Türkiye'de bu yıl yaklaşık 100 milyar euro yatırım hedeflediklerini, planları dahilinde 6 Media Markt, 2 Real hipermarket ve 2 Metro Cash&Carry mağazası açılışının bulunduğunu kaydetti.

Güroymak Küçük Sanayi

Güroymak Küçük Sanayi Sitesi 61 iş yeri yaptıracak

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın Kredi desteği ve Yapı Kooperatifi'nin sorumluluğu'nda Bitlis Güroymak Küçük Sanayi Sitesi kapalı zarf usulü ile 61 işyeri yaptıracak.

Hangisine yatırım yapmak

Hangisine yatırım yapmak daha kazançlı? Büyük konuta mı? Küçük konuta mı?

TEK Borsa dergisi bugün piyasaya yeni çıkan sayısında, büyük konuta mı yoksa küçük konuta mı yatırım yapmanın kazançlı olduğunu mercek altına aldı. Konut satın alacakların mutlaka okuması gereken bir yazı!

İstanbul, küçük bütçelerle

İstanbul, küçük bütçelerle baştan yaratılıyor

İstanbul'un tarihi güzelliklerini ortaya çıkaran İstanbul Turizm Atölyesi adeta bir güzelleştirme timi gibi çalışıyor. Küçük rakamlarla, sokaklar, evler yeniden yaratılıyor ve İstanbul'a geri kazandırılıyor.


küçük çekmece metro

küçük çekmece
Küçükçekmecelilerle buluşan Başkan Topbaş, "Küçükçekmece'den geçen metrobüs 3 Mart'ta Kadıköy'e ulaşıyor. Böyle bir şeyi hayal edebilir miydiniz? Bakırköy-Beylikdüzü Metro Hattı'nın ihalesini de bu yıl yapacağız. Buradan metro geçecek. İşte marka şehir böyle olunuyor" dedi.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ile birlikte ilçenin cadde ve sokaklarını gezen Başkan Kadir Topbaş, vatandaşlara karanfil dağıttı ve Merkez Caddesi Kirazlı Sokak Halkalı Caddesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Büyükşehirden Küçükçekemce'ye 1 milyar TL yatırım...
Küçükçekmece'de konuşan Başkan Topbaş, "İstanbul seninle gurur duyuyor" tezahüratlarıyla karşılandı. Burada vatandaşlara hitap eden Başkan Topbaş, dünyanın çok farklı bir sürece girerek küresel köy haline geldiğini ve dünyada artık ülkelerin değil şehirlerin yarıştığını belirterek, "İşte böyle bir süreçte marka şehirleri ortaya çıkardık. İstanbul bunun en bariz örneğidir. Şimdi bizim belediyecilik anlayışımızı taklit etmeye...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss