kura

Kastamonu İli Sosyal Konut Projesi kapsamında TOKİ tarafından Aktekke Mahallesi'nde yapılan 324 konutun hak sahipleri, düzenlenen kurayla belirlendi.

KİPTAŞ Tepecik Konutları nda

KİPTAŞ Tepecik Konutları'nda kura yarın!!!

Kura çekilişleri yarın Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi'nde yapılacak.

TOKİ nin Küçükçekmece konutları

TOKİ'nin Küçükçekmece konutları için kura çekildi

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Küçükçekmece'de yaptırılan alt gelir grubuna yönelik 364 ve orta gelir grubuna yönelik 240 konut için kura çekimi yapıldı.

Buket Life Viole de

Buket Life Viole'de 650 YTL taksitle! Kura yok!

Kapalı yüzme havuzlu ve otoparklı Buket Life Viole'de 46 metrekare konutlar 45 bin 403 YTL'den başlayan fiyatlar satılıyor. Projede talep toplanıyor. Kura yok!

186 YTL taksitle

186 YTL taksitle TOKİ'den İstanbul, Ankara ve İzmir'de 10 kampanya! Kura yok!

TOKİ'nin Ankara'da 5, İzmir'de 2 ve İstanbul'da 3 kampanyası var. Kampanyada aylık taksitler 186 YTL'den başlıyor. 8 kampanyada kura yok! Hangi kentte? Hangi kampanya var? Fiyatlar ne kadar? Başlangıç taksitleri kaç YTL? Başvurular ne zamana kadar? Nereye

KİPTAŞ Hadımköy de kura

KİPTAŞ Hadımköy'de kura ertelendi

KİPTAŞ'ın yarın gerçekleştireceği Hadımköy Konutları II. Etap'ın kura çekilişi ertelendi.

KİPTAŞ Hadımköy Konutları`nda

KİPTAŞ Hadımköy Konutları`nda kura çekilişi 19 Şubat`ta!

KİPTAŞ'ın 21 Ocak ile 8 Şubat tarihleri arasında düzenlediği Hadımköy Konutları II. Etap kampanyasının kura çekilişi 19 Şubat'ta saat 10.30'da gerçekleştirilecek. Kura çekilişi nerede? Başvuru yapanlara konut çıkma ihtimali yüzde kaç?

KİPTAŞ Hadımköy II.

KİPTAŞ Hadımköy II. Etap`ta kura çekilişi 19 Şubat`ta

Toplam 7 bin 694 kişinin başvurduğu Kiptaş Hadımköy Konutları II. Etap'ın kura çekilişi 19 Şubat'ta. Hangi metrekareye? Kaç kişi başvurdu? 500 konutun bulunduğu 125 metrekarelere 400 başvuru geldi. Elde kalan 100 konut ne olacak?

TOKİ den Halkalı da 76

TOKİ'den Halkalı'da 76 bin YTL'ye konut! Kura yok!

TOKİ Halkalı'da alanı 75 ile 232 metrekare arasında değişen 201 konutu yüzde 30 indirimli fiyattan satışa çıkardı. Bugün başlayan kampanyada kura yok.


kura


Kastamonu İli Sosyal Konut Projesi kapsamında Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Aktekke Mahallesi'nde yapılan 324 konutun hak sahipleri, düzenlenen kurayla belirlendi. 


Vali Erdoğan Bektaş, Hüsnü Tandoğan Spor Salonu'nda düzenlenen kura çekiminde yaptığı konuşmada, yoksul ailelerin ev sahibi olmalarından dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, gerçekten çok hayırlı işlere hizmet ettiklerini söyledi. 


"Az gelirle ev sahibi olmak isteyenleri, çok kolay yollarla, çok cüzi fiyatlarla ev sahibi yapıyoruz" diyen Bektaş, böyle bir projenin parçası olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. 


Bektaş, "Arkadaşlarımız çok ciddi bir şekilde değerlendirme yaptılar, mümkün olduğu kadar, sıfır hatayla çalışmaya gayret ettiler. Yapılan değerlendirmeleri çokça düşündük ve yapılan değerlendirmelerin yerinde olduğunu gördük. Devletimizin ve hükümetimizin imkanları bu şekilde sizlere verilmiş oluyor" dedi. 


Vali Bektaş, konuşmasının ardından ilk kura çekimini gerçekleştirdi. 


"Sonunda muradıma erdim"'


Kura da...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss