X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Kurtköy Akfırat Tepeören

Kurtköy Akfırat Tepeören mevkii

Kurtköy Tepeören'de inşa edilen Kanarya Konakları'nda konutlar 750 bin TL'ye satılıyor

Tepeören Villaları nerede?

Tepeören Villaları nerede? Havadan videosu!

Yön Konut imzası ile hayata geçirilen Tepeören Villaları, İstanbul Anadolu yakasında Akfırat Tepeören'de yer alıyor. 112 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Tepeören Villaları 101 villadan meydana geliyor

Formula Country Kurtköy de

Formula Country Kurtköy'de 400 bin dolara villa!

Formula Country projesi; Kurtköy Akfırat'ta hayata geçiriliyor. Proje kapsamında yer alan villaların fiyatları 400 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede toplam 62 adet villa yer alıyor...

Yuvataş İnşaat, Kurtköy de

Yuvataş İnşaat, Kurtköy'de villalar ile büyüyecek!

Alizepark ve Denizpark sitesi gibi butik projelerini gerçekleştiren Yuvataş İnşaat, Kurtköy Akfirat bölgesinde villa yapımına odaklandı. Tepe Park villalarını hayata geçiren Yuvataş, Akfırat'ta yeni villa yapmak için arsa satın almaya devam ediyor.  

TepePark Villaları Akfırat ta

TepePark Villaları Akfırat'ta 630 bin dolara!

Kurtköy Akfırat Bölgesi"nde bulunan TepePark Villaları, koridorlarda ve merdiven kenarlarında bulunan sensörlü ışıkları, karanlıkta olası tehlikelerin önüne geçerek, evinizde huzur ve güven içinde hareket etmenizi sağlıyor

Akfırat TepePark ta 575

Akfırat TepePark'ta 575 bin dolara!

Yuvataş İnşaat tarafından Kurtköy Akfırat bölgesinde yapımı devam eden Tepe Park Villaları, müstakil hayat için sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekliyor.

TepePark tan akıllı

TepePark'tan akıllı villalar!

Yuvataş İnşaat'ın, İstanbul'un yeni gelişen Kurtköy Akfırat'ta yapımına devam ettiği TepePark Villaları akıllı ev özellikleri ile yaşamı kolaylaştırmayı vaat ediyor.

TepePark ta 36 aya

TepePark'ta 36 aya yüzde 1.2 faizle!

Yuvataş tarafından, Kurtköy Akfırat bölgesinde kurulan Tepe Park Villaları'nda avantaj rüzgarları esiyor.

TepePark Villaları nda akıllı

TepePark Villaları'nda akıllı müstakil hayat!

Kurtköy Akfırat'ta yapımı süren TepePark Villaları her özelliği ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.


Kurtköy Akfırat Tepeören mevkii

Kurtköy Akfırat Tepeören

Uzunal İnşaat Grubu tarafından Kurtköy Akfırat Tepeören mevkiinde 20 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Kanarya Konakları 15 konaktan oluşuyor. Alanları 450 metrekare olan konakların tümü 6+2 şeklinde konumlandırılıyor. Konakları 750 bin TL'ye satılıyor. Garanti Bankası ve ING Bank'tan uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullanılabiliyor.

Yakın zamanda yaşamın başladığı projede her konak için 3 araçlık otopark, tenis kortu, basketbol sahası, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu ve 24 saat güvenlik bulunuyor. Ayrıca her konakta hizmetli odası, sauna ve şok havuzu yer alıyor.

İstanbul Park, Koç Lisesi ve Sabancı Üniversitesi'ne çok yakın mesafede yer alan Kanarya Konakları, Tem otoyolundan Üsküdar'a ve Altunizade'ye 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

www.kanarya-konaklari.com

0216 684 02 70-71

Sinem...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss