kurtköy  anıt

kurtköy anıt akasya evleri satılık daire

Kurtköy'de yapılan Anıt Akasya Evleri'nde kalan 4 konut 155 bin TL'ye satılıyor

Anıt Akasya Evleri nde

Anıt Akasya Evleri'nde 155 bin TL'ye 3+1! Hemen teslim!

Kurtköy'de yapılan Anıt Akasya Evleri'nde kalan 4 konut 155 bin TL'ye satılıyor

Kurtköy e yeni proje:

Kurtköy'e yeni proje: Dumankaya Minimal

Geçen hafta Kartal'da Vizyon'u satışa çıkaran Dumankaya Grubu gelecek hafta Kurtköy'de yeni bir projeyi satışa çıkaracak.

Kurtköy ün 18

Kurtköy'ün 18 projesi!

İnşa edilecek Silikon Vadisi, fuar alanları, oteller, sağlık tesisleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nın kapasitesinin genişlemesi ile birlikte Kurtköy, İstanbul'da gelecek 5 yılda en çok prim yapacak bölgelerin başında yer alıyor. Düzenli alt yapısı, nitel

2007 Kurtköy`e yaradı

2007 Kurtköy`e yaradı arsa fiyatları 4 kat arttı

Konut arzındaki artışın arsa talebine olan etkisi fiyatları artırırken, en yüksek artış Kurtköy'de gerçekleşti. Uzmanlar, 2008 yılında ise büyük fiyat artışları olmayacağı görüşünde birleşiyor.

Atlantis Kurtköy de residence

Atlantis Kurtköy'de residence yapıyor

Atlantis İnşaat, İstanbul Kurtköy'de gerçekleştirdiği 'Atlantis Premium Residence'da 8 bin metrekarelik geniş bir alanda 9 kat olarak inşaa ediliyor.

Kurtköy de 116 bin

Kurtköy'de 116 bin YTL'ye 73 metrekare daire

İstanbul'un gelişmekte olan bölgesi Kurtköy Yenişehir'de bulunan Elegan Evler, 2 Blok 100 daireden oluşuyor. Toplam 10.600 metrekare üzerine projelendirilen sitenin 9.300 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor.

Formula 1 Pisti

Formula 1 Pisti ile değişen Kurtköy

İstanbul'un yıldızı parlayan bölgelerinden Kurtköy'de her geçen gün yeni bir konut projesi yükseliyor. Kurtköy'de yüzlerce dönümlük arazilerin yanı sıra,300-500 metrekareden başlayan hisseli arsalar da satışa sunuluyor.

Kurtköy ün sineması Elit

Kurtköy'ün sineması Elit Yaşam Konakları'nda

Kurtköy'de inşa edilecek 86 bahçeli evden oluşan Elit Yaşam Konakları projesinde açık hava sineması olacak. Elit Yaşam Konakları'nda konutların satış fiyatları 119 bin YTL'den başlıyor. Detayları öğrenmek için tıklayın.


kurtköy anıt akasya evleri satılık daire

kurtköy  anıt

Anıt Mühendislik tarafından Kurtköy'de 7 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen Anıt Akasya Evleri, 3 blokta 72 konuttan oluşuyor. Alanları 125 metrekare olan konutların tümü 3+1 şeklinde yapılıyor. Kalan 4 konut 155 bin TL'ye satılıyor. Peşinde yüzde 5 indirim uygulanan projede konutların tapu teslimi hemen yapılıyor. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 6 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Yaklaşık 2,5 yıl önce yaşamın başladığı Anıt Akasya Evleri'nde çocuk oyun alanları, otopark, 24 saat güvenlik, kameralı güvenlik sistemi, her blokta çift asansör bulunuyor. Son deprem yönetmeliğine göre yapılan projede radyejeneral temel ve perde kolon sistemi yer alıyor.

0216 345 36 22-23


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss