X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

lazin köskü beylerbeyi

lazin köskü beylerbeyi adresi

Tam 30 yıldır dizilere, filmlere kiralanan Beylerbeyi yokuşundaki 170 yıllık tarihi köşk Rizeli Tuzcuoğlu ailesine ait. 'Lazın Köşkü' olarak tanınan mekanın günlük kirası çekimlerin devamlılığına göre 750-1500 TL arasında değişiyor

Lazın Köşkü ne 1500

Lazın Köşkü'ne 1500 TL çekim kirası veriliyor!

Tam 30 yıldır dizilere, filmlere kiralanan Beylerbeyi yokuşundaki 170 yıllık tarihi köşk Rizeli Tuzcuoğlu ailesine ait. 'Lazın Köşkü' olarak tanınan mekanın günlük kirası çekimlerin devamlılığına göre 750-1500 TL arasında değişiyor

Asaf Halet Çelebi nin

Asaf Halet Çelebi'nin köşkü yeniden yapılıyor

Asaf Halet Çelebi'nin Beylerbeyi sırtlarındaki dillere destan köşkü, yeniden yapılıyor

Enver Paşa Köşkü,

Enver Paşa Köşkü, çocuk kültür evi oluyor

Tarihi Enver Paşa Köşkü, İl Özel İdaresi'nin yaptırdığı restorasyonla yeniden doğdu. Köşk, Büyükçekmece Çocuk Kültür Evi olarak yeniden düzenlendi.

Bağdat Köşkü ve

Bağdat Köşkü ve Matbaa-ı Amire yenilendi

İstanbul İl Özel İdaresi, Topkapı Sarayı'ndaki "Bağdat Köşkü" ile Osmanlı'nın ilk matbaası "Matbaa-ı Amire"yi restore ettirerek kültür turizmine kazandırdı.

Paterson Köşkü nde nihayet

Paterson Köşkü'nde nihayet son imza da tamam

Kültür Bakan Ertuğrul Günay, "Köşkü Aziz Bey'e vereceğim" sözünü tuttu. 149 yıllık tarihi binayı devir alan Başkan Kocaoğlu da anlaşmayı imzaladı.

Çağlar ın Sarıyer deki köşkü

Çağlar'ın Sarıyer'deki köşkü satışa çıktı

Cavit Çağlar'ın eşi Nursel Çağlar'a ait Sarıyer Tokmakburnu'nda bulunan köşkü 25 Haziran 2008'de satışa çıkaracak.

Halide Edip in köşkü

Halide Edip'in köşkü Cengiz İnşaat'a gidiyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından dün satışa çıkarılan Türk edebiyatının ustalarından Halide Edip Adıvar'ın bir dönem yaşadığı Hüseyin Avni Paşa Korusu ve Köşkü'nü, Cengiz İnşaat aldı.

TMSF, Halide Edip in

TMSF, Halide Edip'in de yaşadığı köşkü satıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), aralarında Türk edebiyatının ustalarından Halide Edip Adıvar'ın bir dönem yaşadığı Hüseyin Avni Paşa Korusu ve Köşkü'nün yüzde 65'lik hissesinin de bulunduğu, muhammen bedelleri toplamı 105 milyon YTL'yi aşan 184 taş


lazin köskü beylerbeyi adresi

lazin köskü beylerbeyi

 Tam 30 yıldır dizilere, filmlere kiralanan Beylerbeyi yokuşundaki 170 yıllık tarihi köşk Rizeli Tuzcuoğlu ailesine ait. 'Lazın Köşkü' olarak tanınan mekanın günlük kirası çekimlerin devamlılığına göre 750-1500 TL arasında değişiyor. İzzet Tuzcuoğlu, 'Yıllar önce yönetmen Osman Seden çekim için köşkü istedi, kıramadım verdim. Sonra sinemalarda hasılat rekorları kıran filmler, reyting rekoru kıran diziler hep bizim köşkte çekildi' diyor. 'Gırgıriye' adlı komedi filmleri, Zeki Alasya-Metin Akpınar ikilisinin 'Güler misin Ağlar mısın'ı , Müjdat Gezen'in 'Darbukatör Bayram'ı, reyting rekortmeni 'çemberim de Gül Oya', 'Yaprak Dökümü' dizileri hep 'Lazın Köşkü'nde çekilmiş. şžimdi köşk çekim için yeni sakinlerini bekliyor.
Güneş/şžahin...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss