lazzoni Joyce Elizabeth Chester koltukları


lazzoni Joyce Elizabeth Chester koltukları

lazzoni Joyce Elizabeth

Sadeliği klasik tarzla birleştiren, evlerdeki uyumun mimarı Joyce Elizabeth, zamana yenik düşmeyen tarzını, Lazzoni mobilyanın kendi adını taşıyan koleksiyonunda hayata geçirdi.


Joyce Elizabeth’in minimalist tarzıyla, farkını her kategoride kanıtlayan Lazzoni, koleksiyondaki romantik dokunuşlarla renkleniyor. Joyce Elizabeth koleksiyonu içinde bulunan Chester koltuklar bunun en güzel örnekleri. 


Chester tarzı Castello koltuk Elizabeth’in tarzını sonuna kadar yansıtmasının yanı sıra, farklılıklarıyla da dikkati çekiyor. Koleksiyondaki Chester koltuklar benzerlerinden farklı olarak, sırt kısmında bulunan ve rahat oturum sağlayan bombeli yapısıyla daha keyifli bir kullanım sunuyor.  Joyce Elizabeth imzasını taşıyan Castello koltuklar, kaz tüyü oturumu ve tamamen el işçiliği döşemesi ile ilgi çekmeyi başarıyor.


Joyce Elizabeth’in zarif dokunuşlarının Lazzoni’yi hareketlendirdiğini ifade eden firmanın dördüncü  kuşak temsilcisi Efe Kababulut, Elizabeth’in dokunuşuyla Lazzoni’nin yeni bir boyut kazandığını kaydetti.  Kababulut, Joyce...