X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

levent gürsel

levent gürsel kimdir

Ekolojik Üreticiler Derneği Başkanı Levent Gürsel Alev, 'Tarımı, hayvancılığı ve hatta enerjiyi, piyasa koşullarından bağımsız bir şekilde üretmek için akademik kariyerimi bırakıp kent yaşamından uzaklaştım' dedi.

Melkan Gürsel Tabanlıoğlu

Melkan Gürsel Tabanlıoğlu kimdir?

Kanyon, Sapphire, Levent Loft gibi İstanbul'un silüetini değiştiren projelere imza atan kadın mimar Melkan Gürsel Tabanlıoğlu kimdir? Melkan Gürsel Tabanlıoğlu, Tabanoğlu mimarlık ile başka hangi projelere imza attı?

Haluk Levent Ünal

Haluk Levent Ünal kim?

Özyurtlar İnşaat Genel Müdürü Haluk Levent Ünal kimdir? Haluk Levent Ünal, inşaat sektörüne ne zaman atıldı? Haluk Levent Ünal, ne zamandan beri Özyurtlar İnşaat'ta görev alıyor?

Gürsel Öngören

Gürsel Öngören kimdir?

Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olan Gürsel Öngören kimdir? Prof. Dr. Gürsel Öngören'in eğitim ve iş hayatına dair merak ettikleriniz için tıklayınız...

Haluk Levent Ünal

Haluk Levent Ünal kimdir

Bugüne kadar 5 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaatın yeni genel müdürü Haluk Levent Ünal oldu. Galatasaray Lisesinin ardından ODTÜ Ekonomi Bölümünü bitiren Ünal,  uzun yıllar finans ve inşaat sektöründe yöneticilik yaptı

Levent Gürsel Alev:

Levent Gürsel Alev: Kent yaşamından uzaklaştım!

Ekolojik Üreticiler Derneği Başkanı Levent Gürsel Alev, 'Tarımı, hayvancılığı ve hatta enerjiyi, piyasa koşullarından bağımsız bir şekilde üretmek için akademik kariyerimi bırakıp kent yaşamından uzaklaştım' dedi.

Levent Loft a 22

Levent Loft'a 22 katlı kardeş geliyor

Türkiye'nin loft konseptli ilk projesine talep yoğun olunca hemen arkasına ikincisi yapılmaya başladı. Levent Loft'un ortağı Akfen'in patronu Hamdi Akın, "Bu işten çok keyif aldım. Birinci sınıf arsa bulduğum sürece devam ederim" diyor.

Levent İETT de imar

Levent İETT'de imar planı yeniden yapılacak

Arazi planlama yetkisinin Büyükşehir Belediyesi'nde olduğunu belirten Başkan Topbaş, “Levent'teki arazimizle ilgili yargıdan farklı bir sonuç çıksa bile öngörülen düzeltmeler yapıldıktan sonra arazinin tekrar satışını yaparız” dedi.

1. Levent te belediye,

1. Levent'te belediye, işyerlerine ruhsat vermiyor

Konut alanı 1. Levent'te iki katlı binaların ofis, restoran ve banka şubesi olarak kullanılması nedeniyle Beşiktaş Belediyesi yazılı afişlerle bölgeden gayrimenkul alacak veya kiralayacak olanları uyardı.


levent gürsel kimdir

levent gürsel

Son yıllarda sayısı hızla artan 'Organik Halk Pazarları'nda avukatlık ve mühendislik gibi mesleklerini bırakıp, pazar tezgahlarında çalışan esnaflar, beslenmelerine önem veren müşterilerine organik meyve, sebze, bal, balık, çay, yumurta gibi temel besinleri ulaştırarak hizmet veriyor.
               
Ekolojik Üreticiler Derneği Başkanı Levent Gürsel Alev, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1999 yılından bu yana organik tarımla uğraştığını belirterek, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra uzun süre yayıncılık ve reklamcılıkla uğraştığını anlattı.
               
Bu sektörlerden kazandıklarıyla Eceabat"ta arazi aldığını ifade eden Alev, 'Tarımı, hayvancılığı ve hatta enerjiyi, piyasa koşullarından bağımsız bir şekilde üretmek için akademik kariyerimi bırakıp kent yaşamından uzaklaştım. Toprağı hissetmek için de...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss