X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Levent

Levent Yarcan

Dünyanın en büyük spor perakendecisi Intersport, mağazacılıktaki ismini spor giyim markası olarak güçlendirmeye hazırlanıyor

İntersport Mimar Sinan ın

İntersport Mimar Sinan'ın hamamında mağaza açtı

İntersport'un CEO'su Levent Yarcan, küçükken yıkandığı Mimar Sinan'ın hamamında 23'üncü mağazasını açtı

Tekfen Levent`e bu

Tekfen Levent`e bu sefer mini Tower`ını dikecek

Tekfen-Och Ziff ortaklığı Levent'teki Milli Reasürans'a ait otoparkı 17.5 milyon dolara Sayman Kimya ile birlikte satın aldı. Otoparkın yerine 13 katlı lüks ofis binası yapılacak..

Levent İETT`nin parasını

Levent İETT`nin parasını ödemedi Seyrantepe`de yeniden hortladı

Levent İETT'nin 21 Mart 2007'de gerçekleştirilen ihalesinde KDV dahil 832 milyon dolar teklif ederek ihaleyi kazanan, geçen 1 yıllık sürede çeşitli bahanelerle parayı ödemeyen Dubai Şeyhi El Maktum Seyrantepe'de yeniden hortladı.

Soyak`ın Levent`teki arsasına

Soyak`ın Levent`teki arsasına ilk talip Zorlu

Soyak Grubu'nun geçen hafta, 150 milyon dolar muhammen bedel ile satışa çıkardığı Levent'teki arsasına ilk talip Zorlu Grubu oldu.

Alarko ve Makyol

Alarko ve Makyol Levent-Ayazağa hattını inşa edecek

ALARKO Holding, Alsim Alarko ve Makyol İnşaat'ın oluşturduğu ortak girişimin, İstanbul Metrosu Levent-Ayazağa hattı inşası için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile 316 milyon Euro'luk sözleşme imzaladığını açıkladı.

Levent Loft a 22

Levent Loft'a 22 katlı kardeş geliyor

Türkiye'nin loft konseptli ilk projesine talep yoğun olunca hemen arkasına ikincisi yapılmaya başladı. Levent Loft'un ortağı Akfen'in patronu Hamdi Akın, "Bu işten çok keyif aldım. Birinci sınıf arsa bulduğum sürece devam ederim" diyor.

Levent İETT de imar

Levent İETT'de imar planı yeniden yapılacak

Arazi planlama yetkisinin Büyükşehir Belediyesi'nde olduğunu belirten Başkan Topbaş, “Levent'teki arazimizle ilgili yargıdan farklı bir sonuç çıksa bile öngörülen düzeltmeler yapıldıktan sonra arazinin tekrar satışını yaparız” dedi.

1. Levent te belediye,

1. Levent'te belediye, işyerlerine ruhsat vermiyor

Konut alanı 1. Levent'te iki katlı binaların ofis, restoran ve banka şubesi olarak kullanılması nedeniyle Beşiktaş Belediyesi yazılı afişlerle bölgeden gayrimenkul alacak veya kiralayacak olanları uyardı.


Levent Yarcan

Levent

9 milyar Euro cirolu Intersport'un CEO'su Franz Julen "Dünya markası olma hayalinde ve büyümemizde hem kendisi hem de kapısı olduğu coğrafyayla Türkiye çok önemli bir noktada" diye konuştu.

İSVİÇRE merkezli Intersport, 37 ülkede 5 bin mağaza ve 8.9 milyar Euro ile dünyanın en büyük spor perakendecisi. Avrupa'da yüzde 19 pazar payına sahip olan ve en yakın rakibinin iki katı ciro yapan Intersport'un sadece Almanya'daki satışları 2.3 milyar Euro'yu aşıyor. Almanya'nın ardından en büyük pazarları Fransa, İtaya ve Kanada. 1999 yılına kadar sadece Avrupa ve Kanada'da güçlü olan Intersport, o yıl Doğu Avrupa ile yönünü Doğu'ya çevirdi. Gelecek 10 yılda ise Ortadoğu'da büyüme planları yapıyor. Kuveyt ve Dubai mağazaları çoktan açıldı bile. 2010 yılında Güney Kore faaliyetlerine başlayacak ve 2016'da 45...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss