X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

lojmanlarda yakıt

lojmanlarda yakıt bedeli

Lojman yakıtlarını düzenleyen tebliğ Millî Emlâk Genel Tebliği (Sıra No: 294) oluyor. Tebliğ hükümlerine göre lojmanların yakıt giderleri konutlarda oturanlar tarafından karşılanıyor. İşte diğer hükümler...

Isı pay ölçer

Isı pay ölçer çalışma prensibi!

Isı pay ölçer çalışma prensibi olarak her radyatöre bir pay ölçer takılıyor ve tüketilen enerji miktarı üzerinden ödenecek yakıt bedeli hesaplanıyor. Buna göre her daire kullandığı kadar yakıt bedeli ödüyor...

Kamu konutlarında oturanların

Kamu konutlarında oturanların ödeyeceği yakıt bedelleri belirlendi!

Kamu konutlarında oturanlardan, ısı pay ölçer veya kalorimetre cihazı montajı yapılmış konutlarda, her bir metrekare için 1,09 liranın üç katını geçmemek kaydıyla bağımsız bölümün tüketimi oranında hesaplanan yakıt bedeli tahsil edilecek.

Konutta en ucuz

Konutta en ucuz yakıt hâlâ doğalgaz

Yapılan yüksek oranlı zamlara rağmen doğalgaz, konut ve sanayide en ucuz yakıt olma özelliğini koruyor.

KİPTAŞ Silivri Konutları

KİPTAŞ Silivri Konutları II. Etap'ına ön kayıt bedeli 2 bin YTL

KİPTAŞ Silivri Konutları 2'nci etaplara başvuru bedeli 2 bin YTL olarak belirlendi.

Kulu Belediyesi arsa

Kulu Belediyesi arsa bedeli karşılığı inşaat işi yaptıracak

Kulu Belediye Başkanlığı mülkiyeti kendisine ait olan Cami - kebir Mahallesi'nde bulunan 3 bin 828 metrekare arsa üzerine 1 bodrum, 1 zemin, 14 işyeri ve konut niteliği taşıyan 14 bin 936 metrekare inşaat işini arsa bedeli karşılığında kapalı teklif usulü

Regnum dan ev alana

Regnum'dan ev alana 3 bin YTL'lik yakıt hediye

Regnum - Opet işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada, Haramidere'de yer alan Astrum Towers projesinden ev alan herkese 3.000 YTL'ye kadar Opet Yakıt Kartı hediye ediliyor.

Zeytinsuyu, 9 kat

Zeytinsuyu, 9 kat izolasyonla yakıt giderini düşürdü

Zeytinsuyu Tepesi Evleri, 9 kat izolasyonu ve poliüretan kaplama özellikleriyle yakıt giderini en aza indiriyor.

Gökdelenlerden  şerefiye

Gökdelenlerden 'şerefiye' bedeli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mashattan olarak adlandırılan bölgedeki gökdelenlerden 'şerefiye' bedeli almaya hazırlanıyor.


lojmanlarda yakıt bedeli

lojmanlarda yakıt

Lojmanların yakıt giderleri!

Lojman yakıtlarını düzenleyen tebliğ (Millî Emlâk Genel Tebliği Sıra No: 294) kapsamında lojman yakıt giderleri ile ilgili yasal hükümlere yer veriliyor. Tebliğ hükümlerine göre, kamu konutlarının yakıtının konutlarda oturanlar tarafından tedariki ve bedellerinin konutlarda oturanlarca karşılanıyor.


Boş lojman yakıt gideri ise kamu kurum ve kuruluşlarınca karşılanıyor. Lojmanların yakıt gideleri ile ilgili tebliğ hükümleri şu şekilde sıralanıyor:


LOJMAN YAKIT GİDERLERİ ..            

-Kamu konutlarının yakıtının konutlarda oturanlar tarafından tedariki ve bedellerinin konutlarda oturanlarca karşılanması esastır.

                

Ancak, tamamı kamu kurum ve kuruluşlarının (634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanununa tabi olanlar hariç) mülkiyetinde bulunan veya tamamı kiralanan konutların tahsisli olduğu idarenin gerek görmesi halinde, idarece yakıt temin edilebilir. İdarece temin edilecek yakıt, Kamu...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss