malatya tokinin başlayan

malatya tokinin başlayan projeleri

TOKİ, metropol kentlerden sonra en büyük gecekondu dönüşüm projesini Malatya'da yapacak.

TOKİ Malatya Çamurlu

TOKİ Malatya Çamurlu engelli kategorisinde başvuru için son 2 gün!

5 adet dairenin yalnızca engelli vatandaşlar için satışa sunulduğu TOKİ Malatya Çamurlu projesi kapsamında başvurular 22 Temmuz'da başlıyor. Projede daireler 63 bin 864 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

TOKİ Malatya Darende

TOKİ Malatya Darende 2.etapta başvuru için son 2 gün!

2 adet dairenin satışa sunulduğu TOKİ Malatya Darende 2.etap projesi kapsamında başvurular 22 Temmuz'da başlıyor. Projede daireler 72 bin 367 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

TOKİ Malatya Darende

TOKİ Malatya Darende 1.etapta başvuru için son 2 gün!

1 adet dairenin satışa sunulduğu TOKİ Malatya Darende 1.etap projesi kapsamında başvurular 22 Temmuz'da başlıyor. Projede daireler 71 bin 77 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

Narlıbahçe Vefakent`te 135

Narlıbahçe Vefakent`te 135 bin YTL`den başlayan fiyatlarla

Dinamik Yapı tarafından Uzunçiftlik'te inşa edilen Vefakent projesinde 140 metrekare alanlı konutlar 135 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

KC Sarıköy`de son

KC Sarıköy`de son 35 konut 141 bin YTL`den başlayan fiyatlarla

KC Grubu'nun Sarıgazi'de inşa etitği Sarıköy projesinde son 35 daire 141 bin YTL'den başlayan fiyatlar satışta. Kampanyada yüzde 10 peşin ödeyene 120 aya kadar taksit var.

TOKİ Ankara, Adana,

TOKİ Ankara, Adana, Malatya ve Antalya`da 1.720 konut yaptıracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara-Mamak, Adana-Kürkçüler, Malatya-Darende ve Antalya-Kepez'e konut yaptırmak için ihale açtı.

Halkalı da göl manzaralı

Halkalı'da göl manzaralı 280 bin YTL'den başlayan fiyatlarla konut

Albayrak Yapı Grubu'nun Halkalı'da inşa ettiği Küçükçekmece Gölü manzaralı Güneş Park Evleri, 280 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 868 konutluk projede yüzde 10 peşinatla konut kredisi de kullanılabiliyor.

Eston Deniz in ikinci

Eston Deniz'in ikinci etabı 358 bin YTL'den başlayan fiyatla satışta

İstanbul'un içinde marina olan tek konut projesi olan Eston Deniz'in ikinci etabı 358 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Geçen yıl Mayıs'ta satışa çıkarılan Yakamoz Mahallesi'nde ise konutların teslimi başladı.


malatya tokinin başlayan projeleri

malatya tokinin başlayan

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ankara, İstanbul, İzmir gibi metropol kentlerden sonra en büyük gecekondu dönüşüm projesini Malatya'da gerçekleştirecek. TOKİ'den verilen bilgiye göre, Malatya'da “Beydağı Yamacı” projesi kapsamında 12 bin 944 konut yapılacak. Projenin uygulanmasına ilişkin ön protokol, TOKİ ile Malatya Belediyesi arasında imzalandı. Buna göre, Malatya Belediyesi sınırları içinde bulunan ve halihazırda kullanılamayacak duruma gelen bölgelerde kentsel yenileme gerçekleştirilecek. Söz konusu alanda çağdaş özelliklere sahip kentsel bir alan oluşturulması için 12 bin 944 konut yapılacak. Aynı alandan, arazinin hak sahipleri de faydalandırılacak.

...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss