mamak temel

mamak temel atma

Gülseren-Anayurt Kentsel Yenileme Projesi’nin 2 bin konuttan oluşan ilk etabının temel atma töreni, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katılımıyla gerçekleşti. Temel atma törenine birçok vatandaşta ilgi gösterdi.

Erdoğan Bayraktar Mamak ta

Erdoğan Bayraktar Mamak'ta 2 bin konutun temel atma törenine katıldı!

Bakan Bayraktar, TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile birlikte Gülseren-Anayurt Kentsel Yenileme Projesi kapsamında 2 bin konutun temel atma törenine katıldı...

Erdoğan Bayraktar Ankara da

Erdoğan Bayraktar Ankara'da dönüşüm projesi temel atma törenine katılacak!

Erdoğan Bayraktar Ankara'da Kentsel Yenileme Projesi temel atma törenine katılacak. Etkinlik saat 14.30' da Ankara Mamak'ta Anayurt Mahallesi Muhtarlık binasının hemen yan tarafında düzenlenecek...

Marmara Park ın temel

Marmara Park'ın temel atma töreni 1 Mart'ta yapılacak!

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yatırımı gerçekleştirilen ve 2012 yılı sonbaharında Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde faaliyete geçecek olan Marmara Park Alışveriş, Eğlence ve Yaşam Merkezi Projesi'nin temel atma töreni 01 Mart 2011 Salı günü ge

Ankara çayı temel

Ankara çayı temel atma töreni için temel atma töreni yapıldı!

Ankara çayı Islah Projesi, Nallıhan Belenalan Göleti ve Sulaması ile şžereflikoçhisar Peçenek Barajı Yol Rolekasyonu"nun ortak temel atma töreni Sincan"da yapıldı.

Rüya Konakları nın temel

Rüya Konakları'nın temel atma töreni ertelendi!

Rüya Konakları projesinin 11 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirileceği duyurulan temel atma töreni hava şartları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi

Acunkent in temel atma

Acunkent'in temel atma töreni 1 Mart'ta yapıldı!

Acunkent'in 1 Mart'ta yapılan temel atma törenine haberimizden ulaşabilirsiniz

Madonna, yaptırdığı lisenin

Madonna, yaptırdığı lisenin temel atma törenine katılacak!

Madonna, kendi vakfı tarafından inşa ettirilecek bir kız okulunun temel atma törenine katılacak

Burhan Felek Spor

Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni yapılacak

Geçtiğimiz ay çalışmalara başlanan Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni yarın yapılacak


mamak temel atma

mamak temel

Mamak Belediyesi Anayurt-Gülseren Kentsel Yenileme Projesi’nin 2 bin konuttan oluşan ilk etabının temel atma töreni dün gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel’in de katlımıyla gerçekleştirilen temel atma törenine birçok vatandaşta ilgi gösterdi.


KİRA BEDELİ KARŞILANACAK

Arsa sahibi ailelerin, konutlar bitene kadar kira bedellerini karşılayacaklarını söyleyen Bakan Bayraktar, şöyle konuştu: 

“İnşaat bitene kadar bölgede evleri olan kişilerin kira bedelini biz karşılayacağız. Bu size başbakanımızın hediyesidir. Bizim ülkemiz deprem ülkesi, zamanında çok üzücü şeyler yaşadık ama bu bir daha tekrarlanmayacak. Bunu Japonya yapabiliyorsa bizde yapabiliriz. Bu dönem altın harflerle yazılacak.”


5 BİN 450 KONUT YAPILACAK

Proje hakkında vatandaşlara bilgi veren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Mamak yıllarca gecekondu, çöplük, askeri hapishane ile anıldı” dedi ve ekledi: 

“Proje kapsamında 437 bin...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss