marmara

marmara ereğilisi

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi, Marmara Denizi'nin altındaki fayların tansiyonunu ölçecek olan rasathaneyi önümüzdeki ay hayata geçirecek

The Marmara daki Kitchenette in

The Marmara'daki Kitchenette'in kirası 85 bin euro

Efsane mekan The Marmara Cafe'nin yerine Kitchenette adıyla yeni bir cafe-restoran açıldı.

Marmara Park görücüye

Marmara Park görücüye çıkıyor

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. ve İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin işbirliğiyle İstanbul Yakuplu'da inşa edilecek, yeni alışveriş ve yaşam merkezi 'Marmara Park' projesi kamuoyuna tanıtılıyor.

``Marmara daki kırılmada 7 den

``Marmara'daki kırılmada 7'den büyük deprem bekliyoruz``

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Gülay Altay "Marmara Denizi 3 - 4 metre boyunda dalgalar yaratabilir. Endonezya'daki gibi olmaz ama sonuçları ağır olur. Tehlike ile riski ayırmak lazım. Tsunaminin teh

Marmara Cafe aylık

Marmara Cafe aylık 85 bin euroya gitti!

The Marmara Cafe'nin yeni kiracısı İstanbul Doors Group oluyor. Marttan itibaren Kitchenette adıyla faaliyet gösterecek olan restoran aylık 85 bin euro kira ödeyecek

DASK ta primi Marmara

DASK'ta primi Marmara verdi, ödeme Ege'ye gitti

Marmara Bölgesi'nde 1999'da meydana gelen deprem sonrasında Doğal Afet Sigortaları Kurumu'nun (DASK), zorunlu deprem sigortasında, en çok poliçe üretimi, bu bölgede gerçekleşirken, meydana gelen depremler nedeniyle en çok ödemenin yapıldığı bölge Ege oldu

Nilüfer Konakları, Marmara

Nilüfer Konakları, Marmara Denizi manzaralı

Marmara Denizi'nin doyumsuz manzarası ile yeşilin buluştuğu, Kumburgaz Güzelce'de bulunan Nilüfer Konakları, toplam 24 villadan oluşuyor.

350 bin YTL ye

350 bin YTL'ye Marmara Denizi manzaralı villa

Marmara Denizi'nin doyumsuz manzarası ile yeşilin buluştuğu, Kumburgaz Güzelce'de bulunan Nilüfer Konakları, toplam 24 villadan oluşuyor.

Esenköy Marmara Evleri

Esenköy Marmara Evleri hem şehre hem de doğaya yakın

Yalova'ya bağlı Çınarcık İlçesi'nde, şehir merkezine 1 kilometre, Yalova'ya 30 kilometre mesafede bulunan Esenköy Marmara Evleri, Samanlı Dağları'nın yeşili ile Marmara Denizi'nin mavisini buluşturan bir noktada sağlıklı bir yaşam sunuyor.


marmara ereğilisi

marmara

2 yıldır üzerinde çalışılan ve bilim dünyasında büyük ses getiren proje hakkında Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Gülay Altay şu bilgileri verdi:

Gerçek zamanlı bilgi
Bugüne kadar karadan gelen sismik bilgileri topluyorduk. İlk kez denizin dibinde gerçek zamanlı verilere ulaşabileceğiz. Cihazlar, Tekirdağ- Marmara Adası arası, Marmara Ereğlisi, Gürpınar, Çınarcık ve Armutlu açıklarına yerleştirilecek. İçinde sudaki her türlü değişimi ölçen hidrafor, geniş bantlı sensörler, ivme ölçer sayesinde küçük hareketlilikler bile tespit edilecek. Zamanında ulaşan verilen bize tsunami öncesi hayati önem taşıyan dakikalar kazandıracak.
Bülent GÜNAL/Gazete...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss