marmaray güzergahları ve

marmaray güzergahları ve durakları

Marmaray güzergahları, Halkalı, Mustafakemal, Küçükçekmece, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bakırköy, Yenimahalle, Zeytinburnu, Kazlıçeşme, Yenikapı, Sirkeci, İstanbul Boğazı, Üsküdar, İbrahimağa, Söğütlüçeşme, Feneryolu, Göztepe, Erenköy, Suadiye, B

Marmaray

Marmaray güzergahları!

Marmaray güzergahları, Halkalı, Mustafakemal, Küçükçekmece, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bakırköy, Yenimahalle, Zeytinburnu, Kazlıçeşme, Yenikapı, Sirkeci, İstanbul Boğazı, Üsküdar, İbrahimağa, Söğütlüçeşme, Feneryolu, Göztepe, Erenköy, Suadiye, B

Marmaray bugün ve

Marmaray bugün ve yarın ücretsiz!

Marmaray’ın açılışı bugün; yani 29 Ekim Cumhuriyet bayramında açılıyor, Marmaray'ın çarşamba ve perşembe günü ücretsiz olacağı, tarifeli ve ücretli seferlerin 1 Kasım Cuma günü başlayacağı açıklaması geldi.

Marmaray, Çarşamba ve

Marmaray, Çarşamba ve Perşembe günleri ücretsiz olacak!

Başbakan Başmüşaviri Aydın Ünal, Marmaray' ın çarşamba ve perşembe günü ücretsiz olacağını açıkladı. Ünal ayrıca tarifeli ve ücretli seferlerin 1 Kasım cuma günü başlayacağını duyurdu...

Marmaray projesine Alman

Marmaray projesine Alman ve İngiliz basını önemli yer ayırdı!

Marmaray, Alman ve İngiliz basınında yer aldı, Times, Osmanlı Sultanı I. Abdülmecid’in iktidarda olduğu 1860 yılında bir Fransız mimarın benzer bir proje hazırladığını ancak bu projenin imkansız bulunduğunu da hatırlattı.

Marmaray Anadolu Yakası

Marmaray Anadolu Yakası kira fiyatlarını arttırdı!

Asya ve Avrupa'yı denizin altından birbirine bağlayan Marmaray Projesi ve entegre edilecek metro ile metrobüs hattı, Anadolu Yakası'ndaki gayrimenkul lerin değerini yükseltti. Kadıköy'de kira fiyatları yüzde 20, Ümraniye'de daire fiyatları yüzde 36 arttı.

Marmaray güzergahı ve

Marmaray güzergahı ve durakları!

İstanbul Halkalı ile Gebze arasında inşa edilen Marmaray güzergahı ve durakları için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Marmaray, Atatürk ve

Marmaray, Atatürk ve Sabiha Gökçen'e bağlanacak

Asrın projesi Marmaray, İstanbul Boğazı'nın 60 metre altından geçerek Avrupa yakasını Asya'ya bağlayacak

Marmaray Üsküdar ve

Marmaray Üsküdar ve çevresini ihya edecek

Marmaray'la birlikte Üsküdar'da yatırım yapacaklar büyük kazanç elde edecek.


marmaray güzergahları ve durakları

marmaray güzergahları ve


Marmaray güzergahları!


Asrın projesi Marmaray, Üsküdar Meydanı'nda düzenlenen görkemli törenle hizmete girdi. Asya ile Avrupa arasında, denizin altından kesintisiz demiryolu ulaşımı sağlayacak, dünyanın alanındaki önemli projelerinden olan Marmaray'ın açılış töreni, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve yabancı konukların katılımıyla gerçekleşti.


Marmaray için Avrupa Yakası'nda son durak olan Zeytinburnu Kazlıçeşme istasyonundan gelen ve giden yolcuların transferleri için oluşturulan yeni hatlar şunlar:


Marmaray güzergahları!


Kazlıçeşme: Marmaray'ı kullanarak Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na ulaşanlar son durak olan Kazlıçeşme durağında inerek, yolculuklarına devam etmek için oluşturulan duraktan İETT otobüsleriyle metro ve metrobüs duraklarına ulaşabiliyor.


İETT Zeytinburnu Metro - Kazlıçeşme hattı: Marmaray'dan inen yolcu, Zeytinburnu-Bağcılar tramvay istasyonuna ve Zeytinburnu metrobüs istasyonuna ulaşabiliyor.


İETT Topkapı Cevizlibağ - Kazlıçeşme hattı: Kazlıçeşme'de Marmaray'dan inen yolcular, Cevizlibağ metro, metrobüs,...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss