X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

mehmet sıtkı merdivenci

mehmet sıtkı merdivenci afyonkarahisar

Afyonkarahisar'da TOKİ tarafından inşa edilen Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde, mermer yerine Çin graniti kullanılması tepki çekti
 

Buyan Grup Yapı

Buyan Grup Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Buyan Grup Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Mehmet Sitki Buyan tarafından 11 Eylül 2013 tarihinde 100 bin TL 'lik sermaye ile Bağdat Caddesi Caddebostan adresinde kuruldu...

Mehmet Yörükoğlu: Daralma

Mehmet Yörükoğlu: Daralma bittiğinde konut satışı artar

Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Mehmet Yörükoğlu, daralma sona erdiğinde Türkiye'nin konut gibi sektörlerin çok iyi bir performans göstermesini beklediğini kaydetti

Sıtkı Çiftçi kira

Sıtkı Çiftçi kira geliri zengini oldu

Türkiye'de en fazla kira geliri elde eden 100 ismin 82'si İstanbul'dan, 9'u da Ankara'dan çıktı. İstanbullu Sıtkı Çiftçi, 3.5 trilyon lirayı aşan kira geliriyle Türkiye'nin 1 mumaralı emlak zengini oldu

Mehmet Akif Ersoy un

Mehmet Akif Ersoy'un köyüne okul yapıldı

Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Mehmet Akif Ersoy'un üçüncü nesil akrabalarınn yaşadığı, Kosova'nın İpek Belediyesi'ne bağlı 2 bin nüfuslu Suşitsa köyüne okul yaptı.

Mehmet Sevigen e Selenium

Mehmet Sevigen'e Selenium Panaroma sorusu

CHP Genel Merkez yönetimi, Mehmet Sevigen'e, "Selenium Panaroma'nın inşa edildiği arsayla ilgili aracılık yaptığın doğru mu?" sorusunu yöneltti.

Mehmet Ağar ın yazlığı

Mehmet Ağar'ın yazlığı 650 bin euro

Mehmet Ağar, İzmir Çeşme'de Mağmurbaba mevkiindeki müstakil yazlığını satışa çıkardı.

Gayrimenkul zengini yine

Gayrimenkul zengini yine Sıtkı Çiftçi

Vergi rekortmenleri listesinde yıllardır gayrimenkul rekortmenliğini kimseye bırakmayan Sıtkı Çiftçi bu yılda birinci oldu.

Mehmet Aksoy Uluslararası

Mehmet Aksoy Uluslararası Kooperatifler Birliği'nin yönetimine girdi

Türkiye Kent Kooperatifleri Merkez Birliği (Türkkent) Genel Başkanı Mehmet Aksoy'un, Uluslararası Kooperatifler Birliği Konut Organizasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildiği bildirildi.


mehmet sıtkı merdivenci afyonkarahisar

mehmet sıtkı merdivenci


Önemli mermer ve doğal taş rezervlerine sahip Türkiye'de, kamu kurum ve kuruşlarının ithal granit ile kaplanma modasına Afyonkarahisar'da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından inşa edilen Araştırma ve Uygulama Hastanesi de eklendi. 400 yataklı devlet hastanesinin yaklaşık 30 bin metrekaresi Çin graniti ile kaplanacak.
Fransa Parlamentosu, ABD Temsilciler Meclisi ve Disneyland gibi birçok ünlü mekanda Türk mermeri kullanılırken, Türkiye'deki kamu kurum ve kuruşları ithal graniti tercih ediyor. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ünlütepe'nin hastanede Afyon mermeri yerine neden Çin graniti kullandığına ilişkin yazılı önergesine Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, mermerin hijyen açısından uzun vadede tercih edilmediği yönünde cevap verdi. Granitin ise yaydığı radon gazı nedeniyle pek çok Avrupa ülkesinde bina içlerinde kullanılması yasaklanmış durumda.

Mermerin başkenti olarak nitelendirilen ve yaklaşık...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss