Mehmet

Mehmet Tahmazoğlu

Esnafın ve vatandaşların rahat ve huzurlu bir ortamda alışverişlerini yapması için semt pazarları inşa ettiklerini ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, göreve geldiklerinde iki olan semt Pazar sayısını 8’e çıkardıklarını söyledi.

Mehmet Tahmazoğlu: Pazaryerimizi

Mehmet Tahmazoğlu: Pazaryerimizi yakın zamanda hizmete sunacağız!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, göreve geldiklerinde iki olan semt Pazar sayısını 8'e çıkardıklarını söyledi. Mehmet Tahmazoğlu ' Pazaryerimizi yakın zamanda hizmete sunacağız ' dedi.

Şahinbey de semt pazarı

Şahinbey'de semt pazarı sayısı sekize çıkarıldı!

Vatandaşların rahat ve huzurlu bir ortamda alışverişlerini yapması için semt pazarlarına önem verdiklerini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, göreve geldiklerinde iki olan semt Pazar sayısını 8'e çıkardıklarını söyledi.

Akkent Meydan Parkı nın

Akkent Meydan Parkı'nın açılışı Cumartesi günü yapılacak!

399 adet park yaparak halkın hizmete sunan Şahinbey Belediyesi, yapımını tamamladığı 40 bin metrekare alana sahip 400'üncü park olan Akkent Meydan Parkı'nın açılışını cumartesi günü yapacak.

Mehmet Tahmazoğlu projelerini

Mehmet Tahmazoğlu projelerini sosyal medya üzerinden paylaştı!

Twitter hesabında 25 bin 33 ve Facebook'ta ise 31 bin 293 takipçisi bulunan Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından yapımı devam eden İslam Bilim ve Teknik Tarihi Müzesi projesini ödüllü soru olarak paylaştı.

Mehmet Tahmazoğlu: Gaziantep i

Mehmet Tahmazoğlu: Gaziantep'i daha modern bir kent haline getireceğiz!

Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep'i daha yaşanılabilir ve kültürel yönden daha zengin bir yere getirmek için çalışma yaptıklarını ve yapacaklarını belirtti. Tahmazoğlu, seçildikleri zaman birçok projeyi de hayata geçireceklerini belirterek projelerine değindi.

Mehmet Tahmazoğlu: Kentsel

Mehmet Tahmazoğlu: Kentsel dönüşümle vatandaş kazanıyor!

Mehmet Tahmazoğlu " Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi "nde Şahinbey'de yapılan kentsel dönüşümü anlattı. Tahmazoğlu, " Vatandaşı mağdur etmeden, anlaşma yoluyla yapılan dönüşüm kaybettirmez, kazandırır " dedi...

Mehmet Tahmazoğlu: 20

Mehmet Tahmazoğlu: 20 bin konut yapmayı planlıyoruz!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, insanımızın hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak için 5 yıllık görev süremizde çok önemli çalışmalar yaptık. 20 bin konut yapmayı planlıyoruz dedi...

Mehmet Tahmazoğlu: 6

Mehmet Tahmazoğlu: 6 adet semt pazarı yaparak halkımızın hizmetine sunduk!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "6 adet semt pazarı yaparak, esnafımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Akkent ve Narlıtepe Mahallelerimiz de ise 2 adet semt pazarımızın yapımı devam ediyor."dedi.

Mehmet Tahmazoğlu: Bütçemizin

Mehmet Tahmazoğlu: Bütçemizin yüzde 80'ini yatırım bütçesi olarak kullandık!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 92 milyon TL olan 2009 bütçesini 7 kat artırarak, 637 milyon TL 'ye çıkardıklarını belirterek, "Bütçemizin yüzde 80'ini yatırım bütçesi olarak kullandık" dedi.

Mehmet Tahmazoğlu kentsel

Mehmet Tahmazoğlu kentsel dönüşüm alanında yıkım yaptı!

Perilikaya - Serinevler kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kamulaştırması yapılan bir binayı iş makinası ile kendisi yıktı. 5 ayrı bölgede yaptığı kentsel dönüşüm yapıldı...

Mehmet Tahmazoğlu: Yeşilvadi

Mehmet Tahmazoğlu: Yeşilvadi projesi 500 milyon TL 'lik çılgın bir proje!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yol, konut ve park çalışmasının birlikte yürütüldüğü Yeşilvadi projesinin yaklaşık 500 milyon TL 'lik çılgın bir proje olduğunu söyledi.

Mehmet Tahmazoğlu Yeşilvadi

Mehmet Tahmazoğlu Yeşilvadi Parkı'nda devam eden çalışmaları inceledi!

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye'nin en büyük parkı olan 1 milyon 700 bin metrekare büyüklüğündeki Yeşilvadi Parkında hızla devam eden çalışmaları yerinde inceledi..

Mehmet Tahmazoğlu: Mavikent de

Mehmet Tahmazoğlu: Mavikent'de bin dar gelirli aile daha ev sahibi olacak!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Meclis toplantısında çalışmalarını anlattı, dargelirli ailelere ucuz konut yapımına devam edeceklerini söyledi. Tahmazoğlu "Aylık 400 TL kira öder gibi ev sahibi yapacağız" dedi...


Mehmet Tahmazoğlu

Mehmet

Akkent genelinde yapılan çalışmaları sık sık yerinde inceleyen Başkan Tahmazoğlu, Akkent Mahallesinde inşası tamamlanma aşamasına gelen Akkent semt pazarında incelemelerde bulundu. Yapılan hizmet ve çalışmalarda vatandaş memnuniyetine büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Tahmazoğlu, şu şekilde konuştu:

“Şahinbey ilçemiz hızla gelişiyor, büyüyor. İlçemizde göreve başladığımızda 2 adet pazar yerimiz vardı. Şu anda bunu 8’e çıkardık. Akkent mahallemizde Gaziantep'imiz ve Şahinbey’imizin en hızlı gelişen ve en modern mahallelerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Bizde mahallemize imar planda ayırdığımız gibi plan yerini hemen inşa ettik. Şuan da 3.800 m² pazarcıların kullanacağı kapalı alanı olan dev bir Pazar yerini bitirmiş durumdayız. Etrafında parklarıyla ulaşım imkanlarıyla herkesin kolayca ulaşabileceği park problemini yaşamayacağı, pazarcılarımızın da çok rahat bir ortamda pazarcılık görevini yapabileceği vatandaşlarımızın rahatça alışveriş...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss