Mehmet

Mehmet Tahmazoğlu

399 adet park yaparak halkın hizmete sunan Şahinbey Belediyesi, yapımını tamamladığı 40 bin metrekare alana sahip 400'üncü park olan Akkent Meydan Parkı'nın açılışını cumartesi günü yapacak.

Mehmet Tahmazoğlu projelerini

Mehmet Tahmazoğlu projelerini sosyal medya üzerinden paylaştı!

Twitter hesabında 25 bin 33 ve Facebook'ta ise 31 bin 293 takipçisi bulunan Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından yapımı devam eden İslam Bilim ve Teknik Tarihi Müzesi projesini ödüllü soru olarak paylaştı.

Mehmet Tahmazoğlu: Gaziantep i

Mehmet Tahmazoğlu: Gaziantep'i daha modern bir kent haline getireceğiz!

Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep'i daha yaşanılabilir ve kültürel yönden daha zengin bir yere getirmek için çalışma yaptıklarını ve yapacaklarını belirtti. Tahmazoğlu, seçildikleri zaman birçok projeyi de hayata geçireceklerini belirterek projelerine değindi.

Mehmet Tahmazoğlu Şahinbey

Mehmet Tahmazoğlu Şahinbey projelerini anlattı!

Mehmet Tahmazoğlu Şahinbey projelerini anlattı. Şahinbey Belediye Başkanı ve yeni dönem belediye başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, yaptığı ve yapacağı projeleri basın mensuplarıyla bir araya gelerek anlattı.

Mehmet Tahmazoğlu: 6

Mehmet Tahmazoğlu: 6 adet semt pazarı yaparak halkımızın hizmetine sunduk!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "6 adet semt pazarı yaparak, esnafımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Akkent ve Narlıtepe Mahallelerimiz de ise 2 adet semt pazarımızın yapımı devam ediyor."dedi.

Şahinbey Belediyesi yer

Şahinbey Belediyesi yer tahsisi yaparak yeşilkentin ilk camisinin yapımını sağlıyor!

Bölgede yapımı devam eden cami inşaat alanına gelerek incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yetkililerden bilgi alarak, caminin kısa surede tamamlanarak ibadete açılmasını istedi

Mehmet Tahmazoğlu: Kentsel

Mehmet Tahmazoğlu: Kentsel dönüşümle vatandaş kazanıyor!

Mehmet Tahmazoğlu " Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi "nde Şahinbey'de yapılan kentsel dönüşümü anlattı. Tahmazoğlu, " Vatandaşı mağdur etmeden, anlaşma yoluyla yapılan dönüşüm kaybettirmez, kazandırır " dedi...

Mehmet Tahmazoğlu: 20

Mehmet Tahmazoğlu: 20 bin konut yapmayı planlıyoruz!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, insanımızın hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak için 5 yıllık görev süremizde çok önemli çalışmalar yaptık. 20 bin konut yapmayı planlıyoruz dedi...

Mehmet Tahmazoğlu: 6

Mehmet Tahmazoğlu: 6 adet semt pazarı yaparak halkımızın hizmetine sunduk!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "6 adet semt pazarı yaparak, esnafımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Akkent ve Narlıtepe Mahallelerimiz de ise 2 adet semt pazarımızın yapımı devam ediyor."dedi.

Mehmet Tahmazoğlu: Bütçemizin

Mehmet Tahmazoğlu: Bütçemizin yüzde 80'ini yatırım bütçesi olarak kullandık!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 92 milyon TL olan 2009 bütçesini 7 kat artırarak, 637 milyon TL 'ye çıkardıklarını belirterek, "Bütçemizin yüzde 80'ini yatırım bütçesi olarak kullandık" dedi.

Mehmet Tahmazoğlu kentsel

Mehmet Tahmazoğlu kentsel dönüşüm alanında yıkım yaptı!

Perilikaya - Serinevler kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kamulaştırması yapılan bir binayı iş makinası ile kendisi yıktı. 5 ayrı bölgede yaptığı kentsel dönüşüm yapıldı...

Mehmet Tahmazoğlu: Yeşilvadi

Mehmet Tahmazoğlu: Yeşilvadi projesi 500 milyon TL 'lik çılgın bir proje!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yol, konut ve park çalışmasının birlikte yürütüldüğü Yeşilvadi projesinin yaklaşık 500 milyon TL 'lik çılgın bir proje olduğunu söyledi.

Mehmet Tahmazoğlu Yeşilvadi

Mehmet Tahmazoğlu Yeşilvadi Parkı'nda devam eden çalışmaları inceledi!

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye'nin en büyük parkı olan 1 milyon 700 bin metrekare büyüklüğündeki Yeşilvadi Parkında hızla devam eden çalışmaları yerinde inceledi..

Mehmet Tahmazoğlu: Mavikent de

Mehmet Tahmazoğlu: Mavikent'de bin dar gelirli aile daha ev sahibi olacak!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Meclis toplantısında çalışmalarını anlattı, dargelirli ailelere ucuz konut yapımına devam edeceklerini söyledi. Tahmazoğlu "Aylık 400 TL kira öder gibi ev sahibi yapacağız" dedi...


Mehmet Tahmazoğlu

Mehmet

Yeşil alan ve park çalışmasına büyük önem veren ve 399 adet park yaparak halkın hizmete sunan Şahinbey Belediyesi, yapımını tamamladığı 40 bin metrekare alana sahip 400'üncü park olan Akkent Meydan Parkı'nın açılışını cumartesi günü yapacak. 


Göreve geldiklerini günden itibaren yeşile hasret Şahinbey ilçesinde yeşil alan ve park çalışmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "5 yılda 399 adet parkı halkımızın hizmetine sunduk. 1 milyon 700 bin metrekare alana sahip Türkiye'nin en büyük parkı olan Yeşilvadi parkımızı yakın zamanda hizmete sunuyoruz. Bu noktada yeni park yapımlarımız devam ediyor, hafta sonu cumartesi günü saat. 17.00'de Akkent Mahallemizde yapımını tamamladığımız 40 bin metrekare alana sahip Akkent Meydan Parkımızın açılışını gerçekleştireceğiz. 


Parkımız içerisinde farklı oyun gruplarının olduğu çocuk oyun alanı, geniş...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss