Mesut

Mesut Güven

İzmir İl Özel İdaresi tarafından Kaya Holding´e kiralanan otel, Kaya İzmir Termal & Spa adıyla  misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor

İzmir Kaya Thermal

İzmir Kaya Thermal & Convention Oteli 18 Eylül'de açılacak!

Kaya Grubu, İzmir'deki ilk yatırımını tamamladı. Kaya Thermal & Convention ismi verilen otelin resmi açılışı 18 Eylül'de gerçekleşecek

Erdoğan Bayraktar: Piyasaya

Erdoğan Bayraktar: Piyasaya güven geldi, talepte artma oldu

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, iki aydır gayrimenkul piyasasına güven geldiğini ve talepte artış olduğunu belirtti

Taşdelen Güven Konutları nda

Taşdelen Güven Konutları'nda son 29 konut

İstanbul'un en gözde mekanlarından biri olan Taşdelen'de inşaatı devam eden Taşdelen Güven Konutları'nda konut fiyatları 168 bin YTL'den başlıyor.

Tüketici Güven Endeksi

Tüketici Güven Endeksi dipte, konut alma ihtimali arttı

Tüketici Güven Endeksi Mayıs ayında yeni bir dip noktaya indi.

KC Taşdelen Güven

KC Taşdelen Güven Konutları'nda son 50 konut!

KC Taşdelen Güven Konutları'nda fiyatlar 91 bin YTL ile 239 bin YTL'ye arasında değişiyor.

KC Taşdelen Güven

KC Taşdelen Güven Konutları'nda 88 bin YTL'ye

KC Group tarafından Taşdelen'de inşa edilen Taşdelen Güven Konutları'nda konutların fiyatı 88 bin 150 YTL'den başlıyor, 208 bin 616 YTL'ye kadar yükseliyor.

KC Güven Konutları nda

KC Güven Konutları'nda 746 YTL taksitle!

KC Group'un Taşdelen'de inşa ettiği Güven Konutları'nda 77 ile 167 metrekare alanlı konutların fiyatı 110 bin 204 YTL'den başlıyor ve 281 bin 913 YTL'ye yükseliyor. Kampanya kapsamında toplam 191 konut satılacak.

Mortgage krizinin yeni

Mortgage krizinin yeni adı güven bunalımı oldu

ABD'de yaz aylarında başlayan kredi krizi güven krizine dönüşmeye başladı. Newsweek dergisi global dalgalanmanın artık yeni adının 'güven krizi' olduğunu kapağına taşıdı.

KC Güven Konutları

KC Güven Konutları gelecek hafta satışa çıkacak

KC Grubu'nun Taşdelen'de inşa edeceği Güven Konutları gelecek hafta satışa çıkacak. En düşük konut fiyatı nereden başlayacak ve nereye kadar yükselecek?


Mesut Güven

Mesut

İzmir İl Özel İdaresi mülkiyetinde bulunan ve 20 yıllığına Kaya Holding tarafından kiralanan otel, 5 yıldızlı hizmetin yanı sıra, bir sağlık ve güzellik merkezi olarak da müşterilerine hizmet verecek.

Tarihe Agamemnon Kaplıcaları olarak geçen ve antik dönemlerden günümüze iyileştirici termal suyuyla ün salan Balçova´da yer alan otel, yeni işleticisi tarafından elden geçirilerek hizmete açıldı.

Kaya İzmir Termal & Spa´nın Genel Müdürü Mesut Güven, otel yatırımına ilişkin AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk hedeflerinin sağlık olduğunu vurguladı.

316 odadan oluşan otelin 7.500 metrekarelik bölümünde spa ve termal kür merkezi bulunduğunu aktaran Güven, yaklaşık üç ay sonra 2 bin kişilik, İzmir´in en büyük kongre merkezini de açmaya hazırlandıklarını bildirdi.

Güven, "İş ve sağlığı aynı çatı altında birleştirip, İzmir´e daha fazla katkı sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

Hollanda, Almanya, Norveç, İsveç ve Danimarka gibi ülkelerden yoğun talep beklentisi içinde olduklarını...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss