millet mahallesi ali

millet mahallesi ali bostancı satılık daireler

Ali Bostancı İnşaat, Millet Mahallesi'nde yapımına başladığı Bursa Reel Evleri Projesi ile kentin doğusunun da düzenli yapı stokuyla gelişmesini hedefliyor. Ali Bostancı İnşaat Genel Müdürü Kızılcıklı, "TOKİ'den daha fazla pay vereceğimizi iddia ediyoruz"

Ali Talak: Balatçık’a

Ali Talak: Balatçık’a kapalı pazaryeri ve sosyal tesis inşa edeceğiz!

Ali Talak, Evka-5 Mahallesi’nden sonra bir müjde de Uğur Mumcu ve Balatçık mahalleleri için verdi. Talak, Uğur Mumcu ve Balatçık mahallelerine yapacakları kapalı pazaryeri ve çok amaçlı sosyal tesisin iki mahalleye hizmet vereceğini ifade etti.

Ali Talak: Çamlık

Ali Talak: Çamlık bölgesine rekreasyon ve yaşam alanı kuracağız!

Bugüne kadar açıkladığı projelerle Çiğli halkının takdirini kazanan CHP Çiğli Belediye Başkan aday adayı Ali Talak, Evka 5 Mahallesi'ne rekreasyon alanı müjdesi verdi. Talak, Çamlık bölgesine rekreasyon ve yaşam alanı kuracaklarını belirtti.

Mehmet Ali Yamaner

Mehmet Ali Yamaner İnşaat ve Emlak Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Mehmet Ali Yamaner İnşaat ve Emlak Yatırımları Anonim Şirketi 50 bin liralık sermaye ile 10 Ekim 2013 tarihinde Bebek Mahallesi Beşiktaş adresinde Mehmet Ali Yamaner tarafından kuruldu

Sinan Mahallesi açık

Sinan Mahallesi açık hava konseptli alışveriş merkezi 29 Ekim'de açılıyor!

Antalya Muratpaşa Belediyesi Sinan Mahallesi'nin Ali Çetinkaya, Recep Peker, Atatürk ve Hüsnü Karakaş caddeleri arasında kalan kentin en eski alışveriş merkezinin, yenilenmiş haliyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda açılması planlanıyor.

Büyükçekmece Ali Rıza

Büyükçekmece Ali Rıza Efendi Cami inşaatı bitiyor!

Büyükçekmece Belediyesi'nin İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece 19 Mayıs Mahallesi'nde yaptırdığı Ali Rıza Efendi Camii'nde sona gelindi. Ali Rıza Efendi Cami inşaatı bitiyor. Caminin iç düzenlemesi büyük ölçüde tamamlandı...

Bursa Reel ile

Bursa Reel ile Ali Bostancı'dan TOKİ'ye hodri meydan!

Ali Bostancı İnşaat, Millet Mahallesi'nde yapımına başladığı Bursa Reel Evleri Projesi ile kentin doğusunun da düzenli yapı stokuyla gelişmesini hedefliyor. Ali Bostancı İnşaat Genel Müdürü Kızılcıklı, "TOKİ'den daha fazla pay vereceğimizi iddia ediyoruz"

Ali Ağaoğlu: Kriz

Ali Ağaoğlu: Kriz hükümetin psikolojik oyunu!

Ali Ağaoğlu, 1 Mayıs'ta Gazi Mahallesi'ne Rolls Royce'uyla gitmesine rağmen herkesin fotoğraf çektirmek için yarışmasını halka ulaşmasına bağlıyor

Seyrantepe ve Ali

Seyrantepe ve Ali Sami Yen'in yeni ihalesi en geç 10 Ağustos'ta!!!

Ali Sami Yen stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksinin yapımı için yeniden ihaleye çıkılacağı açıklandı.


millet mahallesi ali bostancı satılık daireler

millet mahallesi ali

Bursa Reel Evleri'nin bugüne kadar yapmış oldukları en büyük proje olduğunu belirten Ali Bostancı İnşaat Genel Müdürü Sedat Kızılcıklı, projenin 53 dönüm arsa üzerinde 114 bin metrekare inşaat alanına sahip konutlar, alışveriş merkezi, dükkânlar ve sosyal tesislerden oluştuğunu söyledi. Projenin Millet Mahallesi'nde yapılan en büyük proje olduğuna da dikkat çeken Kızılcıklı, "Projede 600 adet 3+1, 96 adet 2+1, 34 adet bahçe katı 2+1, 10 adet bahçe katı 1+1 olmak üzere toplam 740 konut bulunuyor. Ayrıca proje içerisinde 3 bin 250 metrekare alana sahip alışveriş merkezi, süpermarket, mağaza ve 750 kişi kapasiteli düğün salonu da hizmet verecek. 2 bin 500 metrekare alana sahip 15 adet dükkân da projede yer alıyor. 53 dönümlük arsanın 37 dönümü ise yeşil alanlar...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss