X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Miral

Miral İnşaat

Miral İnşaat Turizm Değerli Madenler Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Mazari tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Ocak'ta Zeytinburnu, Yeşiltepe Mahallesi, 53/1 Sokak'ta kuruldu.

Miral İnşaat Turizm

Miral İnşaat Turizm Değerli Madenler Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Miral İnşaat Turizm Değerli Madenler Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Mazari tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Ocak'ta Zeytinburnu, Yeşiltepe Mahallesi, 53/1 Sokak'ta kuruldu.

Rena İnşaat eleman

Rena İnşaat eleman alacak

Restorasyon alanında çalışan Rena İnşaat Beyoğlu ve Kabataş şantiyeleri için eleman alımı yapacak. Hangi alanlarda eleman alımı yapılacak? Başvurular nasıl yapılacak? Detaylar için tıklayın!

Denizbank mimar ve

Denizbank mimar ve inşaat mühendisleri alacak

Son aylarda mortgage kredilerinde pazar payını artırma çalışmalarını devam ettiren Denizbank mimar ve inşaat mühendisleri alacak.

Cenk İnşaat Rusya

Cenk İnşaat Rusya şantiyeleri için eleman alacak

Cenk İnşaat Rusya'nın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiği inşaatlar için eleman alacak.

Seyrantepe de Eren Talu

Seyrantepe'de Eren Talu mali teklifte, Bozoğlu İnşaat gelir önerisinde birinci

Seyrantepe'de yapılacak spor kompleksi ihalesinde en yüksek teklif 1 milyar 482 milyon YTL ile Eren Talu, en yüksek karlılık önerisi ise 118.6 milyon YTL ile Bozoğlu İnşaat'tan geldi.

Emker İnşaat eleman

Emker İnşaat eleman alacak

Emker İnşaat, inşaat mühendisi, saha mühendisi ve ön muhasebe elemanları alacak.

Biskon İnşaat eleman

Biskon İnşaat eleman alacak

İstanbul'un ultra lüks projesi Levent'teki Sapphire gökdelenine ilave olarak toplu konutlar inşa eden Kiler Grubu'nun şirketi Biskon inşaat eleman alacak.

Billur İnşaat eleman

Billur İnşaat eleman alacak

Billur İnşaat, tünel kalıp ve TOKİ inşaatlarında deneyimi olan elemanlar ve taşeronlar alacağını açıkladı.


Miral İnşaat

Miral

Miral İnşaat Turizm Değerli Madenler Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Mazari tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Ocak'ta kuruldu. 


Miral İnşaat Turizm Değerli Madenler Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu;her türlü inşaat taahhüt işleri...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler


Miral İnşaat Turizm Değerli Madenler Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Zeytinburnu, Yeşiltepe Mahallesi, 53/1 Sokak,...


bilge özdemir hilmi ışıkören