X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Mudanya Hastanesi açıldı

Mudanya Hastanesi açıldı mı

Mudanya Belediyesi tarafından yaptırılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi'ne devredilmişti. Bu sağlık merkezinin de, yeni Mudanya Devlet Hastanesi alt katında hizmete vermeye başlayacağı belirtildi.

Mudanya Hastanesi iskan

Mudanya Hastanesi iskan izni bekliyor!

Mudanya Tepederbent mevkiinde yapılan 100 yataklı yeni binaya taşınacağını duyurulan 77 yıllık Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi'nin taşınması iskân iznine takıldı. Taşınması iki gün içinde gerçekleşebilecek olan hastane TOKİ'nin onayını bekliyor.

Mudanya Hastanesi için

Mudanya Hastanesi için geri sayım başladı!

Mudanya Hastanesi için geri sayım başladı. Bursa' nın Mudanya ilçesinde, temeli 2012 yılının haziran ayında atılan Tepedevrent mevkiindeki 100 yataklı hastane inşaatında son aşamaya gelindi.

 Orhaneli Devlet

Orhaneli Devlet Hastanesi açıldı!

Orhaneli Devlet Hastanesi'nin açılış katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve beraberindekiler, tören sırasında güneşten rahatsız olunca protokol tribününden kalkarak, gölge olan bir yeri tercih etti

Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Acıbadem Eskişehir Hastanesi açıldı!

Acıbadem Sağlık Grubunun yaklaşık 50 milyon lira yatırımla yaptığı 110 yatak kapasiteli Acıbadem Eskişehir Hastanesi açıldı

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi açıldı!

Memorial Sağlık Grubu Hastanesi, Antalya'da açıldı

İçerenköy Bayındır Hastanesi

İçerenköy Bayındır Hastanesi açıldı

İş Bankası iştiraklerinden Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği AŞ'nin, yaptırdığı Baydındır Hastanesi İçerenköy, hizmete açıldı

Özel Silivri Anadolu

Özel Silivri Anadolu Hastanesi açıldı

Arkaz Grup'a ait Özel Silivri Anadolu Hastanesi, Devlet Bakanı Faruk Çelik tarafından açıldı

Acıbadem Kayseri Hastanesi

Acıbadem Kayseri Hastanesi açıldı

Musafa Kemal Atatürk'ün 83 yıl önce Memleket Hastanesi olarak hizmete açtığı sağlık kuruluşu, tarihi binanın restore edilmesiyle, bu kez Acıbadem Grubu'nun 24'üncü halkası olarak devreye girdi.


Mudanya Hastanesi açıldı mı

Mudanya Hastanesi açıldı


Bursa'nın Mudanya ilçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Tepedevrent mevkiinde yaptırılan yeni devlet hastanesi sağlık hizmetleri vermeye başladı. 


Mudanya ve çevresine 77 yıldan beri sağlık hizmetlerini veren Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi'nin işlevi yeni hastanenin tamamlanarak hizmet vermeye başlamasıyla birlikte son veriliyor. Yeni hastaneye taşınma işlemi için gerekli onay ve izinlerin alınmasının ardından hasta kabulüne başlandığı bildirildi. 


Mudanya Belediyesi tarafından ilçe içinde yaptırılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi'ne devredilmişti. 


Bu sağlık merkezinin de, yeni Mudanya Devlet Hastanesi alt katında hizmete vermeye başlayacağı belirtildi. 


Milliyet...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss