X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

neden

neden kurtköy

Kurtköy'ün gayrimenkul piyasasında bu kadar bu kadar cazip olmasının birden fazla nedeni var.

Kurtköy de fiyatlar neden

Kurtköy'de fiyatlar neden bu kadar cazip?

Kurtköy'ün gayrimenkul piyasasında bu kadar bu kadar cazip olmasının birden fazla nedeni var.

2007 Kurtköy`e yaradı

2007 Kurtköy`e yaradı arsa fiyatları 4 kat arttı

Konut arzındaki artışın arsa talebine olan etkisi fiyatları artırırken, en yüksek artış Kurtköy'de gerçekleşti. Uzmanlar, 2008 yılında ise büyük fiyat artışları olmayacağı görüşünde birleşiyor.

Alışveriş merkezleri emlak

Alışveriş merkezleri emlak fiyatlarını nasıl ve neden etkiliyor?

Türkiye'nin dört bir tarafında peş peşe alışveriş merkezleri açılıyor. AVM'ler emlak fiyatlarını nasıl ve neden etkiliyor? Değerleme Uzmanı Ebru Öz yazdı!

Atlantis Kurtköy de residence

Atlantis Kurtköy'de residence yapıyor

Atlantis İnşaat, İstanbul Kurtköy'de gerçekleştirdiği 'Atlantis Premium Residence'da 8 bin metrekarelik geniş bir alanda 9 kat olarak inşaa ediliyor.

Fiyatlar neden pahalı

Fiyatlar neden pahalı ve çözümü nedir?

www.emlakkulisi.com yazarı Nazmi Durbakayım, Türkiye'de konut fiyatlarının neden pahalı olduğunu ve neler yapılırsa vatandaşın niteliklerine göre ucuz fiyatlı konut sahibi olacağını yazdı. Türkiye konut piyasasına önemli bir açılım sağlayacak yazıyı okuma

Kurtköy de 116 bin

Kurtköy'de 116 bin YTL'ye 73 metrekare daire

İstanbul'un gelişmekte olan bölgesi Kurtköy Yenişehir'de bulunan Elegan Evler, 2 Blok 100 daireden oluşuyor. Toplam 10.600 metrekare üzerine projelendirilen sitenin 9.300 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor.

Formula 1 Pisti

Formula 1 Pisti ile değişen Kurtköy

İstanbul'un yıldızı parlayan bölgelerinden Kurtköy'de her geçen gün yeni bir konut projesi yükseliyor. Kurtköy'de yüzlerce dönümlük arazilerin yanı sıra,300-500 metrekareden başlayan hisseli arsalar da satışa sunuluyor.

Kurtköy ün sineması Elit

Kurtköy'ün sineması Elit Yaşam Konakları'nda

Kurtköy'de inşa edilecek 86 bahçeli evden oluşan Elit Yaşam Konakları projesinde açık hava sineması olacak. Elit Yaşam Konakları'nda konutların satış fiyatları 119 bin YTL'den başlıyor. Detayları öğrenmek için tıklayın.


neden kurtköy

neden

Dinçer BİLGENER (EMLAK GÜNDEMİ)

On-onbeş yıl öncesine kadar Pendik ve çevre köylerinin merası konumunda olan Kurtköy'de bugün görkemli siteler ve nitelikli konut projeleri yükseliyor. Ve Kurtköy bölgesi, son yıllarda gayrimenkul yatırımcıları için olsun, yeni bir evde yeni bir hayata başlamak isteyenler olsun, inşaat firmaları olsun; gayrimenkul ile ilgili herkes için inanılmaz bir cazibe merkezi haline gelmiş durumda.
Peki bunun nedeni ne? İnsanlar neden buradan gayrimenkul almak istiyorlar? Neden burada yaşamak istiyorlar?

Kurtköy Neresi?

Kamuoyunca “Kurtköy” olarak bilinen bölge, aslında Pendik'e bağlı Yenişehir, Harmandere ve Çamlık mahallelerinden oluşuyor. Ağırlık merkezi ise Yenişehir mahallesinde. Gerçek Kurtköy ise nitelikli konut projelerinin yerleştiği bir bölge görüntüsünden çok, sıradan bir kasaba görüntüsüne sahip.

Avrupa'nın en düzenli toplu konut bölgesi Kurtköy neden bu kadar cazip?

Kurtköy'ün gayrimenkul piyasasında...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss