X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

oteli olan

oteli olan ünüler

Son yıllarda sanat dünyasının ünlü isimleri birikimlerini turizm sektöründe değerlendiriyor. Daha çok otel işletmeciliğini tercih ediyorlar. Bazıları doğayla iç içe olmak için kimi ise çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini belirterek bu işe yöneliyor...

Euphoria Aegean Resort

Euphoria Aegean Resort Seferihisar'ın en büyük yatak kapasiteli oteli!

Seferihisar'da 1.5 ay önce dev turizm yatırımıyla Sığacık Koyu'nda hizmete giren ve Seferihisar'ın en büyük yatak kapasitesine sahip oteli olan Euphoria Aegean Resort & Spa, eğlence hayatına da yeni bir soluk getiriyor.

Erdoba Elegance, Mardin in

Erdoba Elegance, Mardin'in ilk 5 yıldızlı oteli oldu!

Sümer Holding, Mardinin ilk beş yıldızlı oteli olan Erdoba Eleganceı turizm sektörünün hizmetine sundu. Sümer Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Sümer, Dillerin ve dinlerin başkenti Mardin, parlayan yıldız oldu" dedi

Kapadokya nın ilk uluslararası

Kapadokya'nın ilk uluslararası zincir oteli açılıyor!

Kapadokya’nın ilk uluslararası zincir oteli olan "Doubletree BY Hilton Avanos Kapadokya" 2 Şubat’ta açılıyor.Doubletree BY Hilton Avanos Kapadokya Oteli Genel Müdürü Nedim Baha  bölgenin ilk uluslararası zincir

Accor, Gaziantep te Novotel

Accor, Gaziantep'te Novotel ve Ibis otelleri açacak!

Dünyada 90 ülkede 4 bin 200 oteli olan Fransız otelcilik grubu Accor, Gaziantep'te Ocak ayında 2 otel
birden hizmete açacak

Holiday Inn İstanbul

Holiday Inn İstanbul Airport ikinci yılını kutladı

Bölgenin tek beş yıldızlı, İstanbul'un 10. Büyük oteli olan Holiday Inn Istanbul Airport ikinci yılını kurumsal müşterileri ile kutladı

Merit, Lefkoşa da 5

Merit, Lefkoşa'da 5 yıldızlı otel açtı

Merit Oteller Zinciri Lefkoşa'nın ilk 5 yıldızlı oteli olan 250 oda kapasiteli Merit Lefkoşa Otel& Casino'yu açtı.

İbo`nun İstanbul`daki ilk

İbo`nun İstanbul`daki ilk oteli Seyrantepe`de yükselecek

Bodrum ve Kuşadası'nda iki oteli olan İbrahim Tatlıses, İstanbul'daki ilk otelini Seyrantepe'de inşa edecek. 5 yıldızlı otelin inşaatı ise yıl sonunda başlayacak.

Quenn s Park, Kayseri ye

Quenn's Park, Kayseri'ye de otel yapacak

İSTANBUL'da iki, Antalya'da bir tane olmak üzere 3 oteli olan Kayserili Şahinler Grubu, Kayseri'ye de otel yapma kararı aldı.


oteli olan ünüler

oteli olan

Son yıllarda sanat dünyasının ünlü isimleri birikimlerini turizm sektöründe değerlendiriyor. Daha çok otel işletmeciliğini tercih ediyorlar. Bazıları doğayla iç içe olmak için kimi ise çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini belirterek bu işe yöneliyor. İşte otelci ünlüler.


Mutfak ondan sorulur


Televizyoncu Yasemin Bozkurt, Çeşme Alaçatı’da  10 odalı butik otel yaptırdı. Otelin yönetimini, yıllarca ABD’de eğitim gören turizmci oğlu Yiğit Bozkurt’a devreden ünlü sunucu, mutfağın tek hakiminin kendisi olacağını söyledi.


İşleri büyüttü


Tür­kü­cü İz­zet Yıl­dız­han 7 ay ön­ce İz­mir’de 21 kat­lı 116 oda ve 250 ya­tak­lı Yıl­dız­han Otel ile tu­rizm sek­tö­rü­ne hız­lı gi­riş yap­tı. Hil­ton’la franc­hi­sing an­laş­ma­sı da im­za­la­yan Yıl­dız­han, “Ak­lım­da otel kur­mak yok­tu. Ma­ne­vi bir me­saj son­ra­sı bu ya­tı­rı­ma ka­rar ver­di­m” de­di.


Çocukluk hayalini gerçekleştirdi


Emre Altuğ, çocukluk hayalini gerçekleştirerek her yaz tatilini geçirdiği Çeşme Alaçatı’da Bay Sako...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss