X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Oyakkent

Oyakkent satılık

İkitelli'de inşa edilen İkitelli Oyakkent 1. Etap'ta konutların fiyatı 163 bin YTL'den başlıyor, 223 bin YTL'ye kadar yükseliyor.

İkitelli Oyakkent 2.etapta

İkitelli Oyakkent 2.etapta 129 bin TL'ye!

İkitelli'de inşa edilen İkitelli Oyakkent 2. Etap'ta konutların fiyatı 129 bin TL'den başlıyor, 228 bin TL'ye kadar yükseliyor.

<font color=red>Satılık </font>Beyaz

Satılık Beyaz Saray!

Ekonomik kriz ABD'yi fena vurdu. Beyaz Saray'a bile “satılık” levhası asıldı

Oyakkent te ilk kez

Oyakkent'te ilk kez sivillere konut satılıyor

İkitelli'de inşa edilen İkitelli Oyakkent 1. Etap'ta konutların fiyatı 163 bin YTL'den başlıyor.

Oyakkent te 163 bin

Oyakkent'te 163 bin YTL'ye

İkitelli'de inşa edilen İkitelli Oyakkent 1. Etap'ta konutların fiyatı 163 bin YTL'den başlıyor, 223 bin YTL'ye kadar yükseliyor.

Hurriyetemlak.com satılık konut

Hurriyetemlak.com satılık konut portföyü şimdi garantimortgage.com`da!

Hurriyetemlak.com ve Mortgage uzmanı Garanti, satılık ev arayanlar için yeni ve farklı bir hizmet başlattı.

ABD de 2 milyon

ABD'de 2 milyon satılık ev var!

AMERİKA'da yaşanan Mortgage krizi gayrimenkul sektörünü vurdu. Ülkede satılık ev sayısı 2 milyon 70 bine çıkarak Detroit'teki ev sayısına eşitlendi.

Dikkat! Maliyeciler satılık

Dikkat! Maliyeciler satılık avında

Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.

Sahibinden satılık

Sahibinden satılık adalar!

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?


Oyakkent satılık

Oyakkent

Oyak İnşaat'ın İkitelli'de inşaatına başlanan  "İkitelli OYAKKENT 1. Etap 1.096 Konut Projesi'nde konutların büyüklüğü 53 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor. Konutların 2009 yılı Haziran ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 

İstanbul Esenler sınırları içinde yer alan, 103 bin 831 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde İkitelli Oyakkent inşaatına 26 Nisan 2007 tarihinde başlandı.

Sınırlı sayıda sunulan Oyakkent Konutları için, Oyak İnşaat ve Denizbank işbirliği ve güvencesi ile yüzde 0.56 'dan başlayan faiz oranları ve 144 aya kadar vade seçenekleri ile konut satış fiyatının yüzde 80'ine kadar kredi olanağı sağlanıyor.

Projenin birinci etabı, 3 tipte 24 blok ve stüdyolardan dört yatak odalılara kadar farklı tiplerde çok çeşitli daire kullanım alanları içeriyor. Apartman blokları, 12 ve 13 katlı olarak tasarlandı.

...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss