özcan denizin evi

özcan denizin evi nerede

Özcan Deniz, Maslak'taki lüks site Mashattan'dan 3.5 milyon liraya dubleks daire aldı

Aylin-Özcan Tahincioğlu çifti

Aylin-Özcan Tahincioğlu çifti evinin kapılarını açtı!

Aylin-Özcan Tahincioğlu çiftinin Anadolu Hisarı"ndaki evi, modern bir koza içinde hem sanatı hem de dekorasyonu birleştiren yaratıcı, özgün ve sıcak bir atmosfere sahip. Tahincioğlu, bu sıcak yalının kapılarını Elle Decor için araladı  

Gönül Ülkü, Gazanfer

Gönül Ülkü, Gazanfer Özcan'dan kalan evi sattı

Gönül Ülkü, eşi Gazanfer Özcan'dan kalan borçları kapamak için, onun son günlerini geçirdiği Kavacık'taki dubleks evi de sattı!

TOKİ, Erzurum a 6

TOKİ, Erzurum'a 6 sevgi evi yapacak

TOKİ, Erzurum'a 6 sevgi evi, 1 ortak kullanım alanı, altyapı ve çevre düzenle inşaat işlerini yaptıracak.

‘‘Eski evi getir,

‘‘Eski evi getir, yenisini götür‘‘ kampanyasında 14 konut satıldı

TURYAP'ın 12 Şubat'ta başlattığı, son yılların en iddialı kampanyalarından 'Eski evi getir, yenisini götür' kampanyasında Başakşehir'deki Misstanbul projesinde 14 konut satıldı.

TURYAP`a depreme dayanıksız

TURYAP`a depreme dayanıksız evi ver, Misstanbul veya Dreamcity`den depreme dayanıklı yeni evi al!

TURYAP, Türkiye'nin ilk geniş kapsamlı takas kampanyasını bugün resmen başlattı. Evi, işyeri, ofis, arsa ve tarlası olana yepyeni bir konut veriyor. İlk etapta 2 konut projesi bu iş için ayrıldı. Kampanya tüm Türkiye için geçerli.

Güler Sabancı, Ayvalık`a

Güler Sabancı, Ayvalık`a çiftlik evi yaptıracak

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi Küçükköy beldesindeki Hakkı Bey yarımadasında çiftlik evi yaptırmak üzere arazi satın aldı.

Konut faizden çok

Konut faizden çok getiriyor beğendiğiniz evi hemen alın

İnşaat Kralı olarak bilinen işadamı Ali Ağaoğlu, konuttaki fiyat artışının faiz kazancından daha fazla olduğunu söyledi. Ağaoğlu vatandaşın istediği evi, uygun vade ve ödeyebileceği taksitle almasını önerdi.

Küresel ısınmaya karşı

Küresel ısınmaya karşı Güneş Evi!

Tükenen enerji kaynaklarına alternatif, kendi kendine yetebilen Güneş Evi projesi hayata geçiyor. Dışarıdan hiçbir enerji girdisi almayan ev dışarıya da hiçbir atık vermiyor


özcan denizin evi nerede

özcan denizin evi

Özcan Deniz, Maslak'taki lüks site Mashattan'dan aldığı dubleks dairesine nakit 3.5 milyon lira ödedi. Evinin dekorasyonuna da 1 milyon lira harcadı. Özcan Deniz'in 1 ay önce taşındığı `akıllı evde' ocaktan televizyona kadar her şey uzaktan kumanda ile çalışıyor. Evde Türk hamamı, sauna, sinema salonu, müzik stüdyosu, spor salonu, oyun odası (play-station, bilardo, langırt) var. 3 salonu, 8 odası bulunan evin terası da muhteşem. Terasla birlikte 1.200 metrekare olan evin eşyalarına ve aksesuarlarına Özcan Deniz'in sevgilisi Fahriye Evcen karar verdi. Özcan Deniz "Bu sarayın prensesi Fahriye. Sağolsun faturayı biraz kabarttı, ama çok şık bir ev yaptı. Geçenlerde eve birkaç şey daha almak istedi. `Kızım artık yeter. Ekonomik kriz var' diye uyardım ama sevgilim diye söylemiyorum çok zevkli bir kadın" şeklinde...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss