özlem süer 25.

özlem süer 25. yıl defilesi Quasar İstanbul

Özlem Süer defilesi Mercedes-Benz Fashion Week çerçevesinde, dünyanın lider lojistik şirketi DHL'in ve Avrupa ve Asya'nın en iyi kültür, sanat ve moda merkezi olacak QUASAR İSTANBUL'un katkılarıyla düzenlenecek...

Quasar İstanbul Özlem

Quasar İstanbul Özlem Süer defilesine ev sahipliği yapıyor!

Özlem Süer defilesi Mercedes-Benz Fashion Week çerçevesinde, dünyanın lider lojistik şirketi DHL'in ve Avrupa ve Asya'nın en iyi kültür, sanat ve moda merkezi olacak QUASAR İSTANBUL'un katkılarıyla düzenlenecek...

Özlem Süer defilesi

Özlem Süer defilesi Quasar İstanbul'da düzenlenecek!

Özlem Süer kariyerindeki 25. yılını özel bir performansla 20 Mart 2014 tarihinde Quasar İstanbul ' da kutlayacak. Özlem Süer defilesi saat 19:30' da başlayacak...

My World de yüzde

My World'de yüzde 25 peşinat verene hemen tapu teslimi!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Ataşehir'de yaptığı My World projesinde yüzde 25'ini peşin ödeyene hemen tapu teslimi yapıyor. Kullanılan mortgage kredisinin ilk taksit ödemesi de 7 ay sonra başlıyor.

Arsada altın çıkarsa

Arsada altın çıkarsa yüzde 25'i bizim!

Emlak GYO, Zeytinburnu'nda 'devletin hazine arayacağı arsa' iddiasıyla gündeme gelen arazinin satış şartnamesine, 'hazine çıkarsa, yüzde 25'i şirketimize ait olacak' şerhini koyduracak.

25 arsa satış

25 arsa satış masasında!

Bu haber arsa arayan küçük ve büyük yatırımcılar için!!! Devlete ait İstanbul, İzmir, Antalya ve Dalaman'da 25 arsa satışa çıkarıldı. Küçük ve büyük yatırımcılar bu fırsat kaçmaz!!!

Seyrantepe nin yeni ihalesi

Seyrantepe'nin yeni ihalesi 25 Ağustos'ta

TOKİ Seyrantepe'ye yapılacak stadyum ihalesi için önümüzdeki hafta ilana çıkacak. 25 Ağustos'ta teklifleri alacak.

Zeytinburnu nda dev arsa

Zeytinburnu'nda dev arsa ihalesi 25 Temmuz'da

Geçen ay iptal edilen Et Balık Kurumu'nun Zeytinburnu arsası 25 Temmuz'da yeniden ihaleye çıkartılıyor

Konut kredileri 25.4

Konut kredileri 25.4 milyar YTL'ye ulaştı

Türkiye'de kullanılan konut kredileri her hafta yeni bir rekor kırıyor. 25 milyar 190 milyon YTL olan krediler bir haftada 240 milyon YTL arttı.


özlem süer 25. yıl defilesi Quasar İstanbul

özlem süer 25.


Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express çerçevesinde, dünyanın lider lojistik şirketi DHL'in ve Avrupa ve Asya'nın en iyi kültür, sanat ve moda merkezi olacak QUASAR İSTANBUL'un katkılarıyla; Özlem Süer, kariyerindeki 25. yılın içindeki farklı anları özel bir performansla QUASAR Sanat Çadırı'nda sunuyor.


1989 yılından bu ya, akademik ve sektörel hayatını sürdüren Özlem Süer, romantizmin tadını çıkaracağınız 25. yılına özel bir koleksiyonla, davet kostümleriyle hazır giyim koleksiyonunu bir araya getirdi. Vintage tatlarda danteller, özel dokuma ipekler ve yeni dokular bir araya gelerek sezonun yeni görüntülerini yarattı. Heykelsi saç aksesuar detayları, yeni malzemelerle yeni formlar koleksiyonun tümüne hakim oldu. özlem Süer, modadaki 25 yılını simgeleyen 25 kostümü, kavramsal bir performans eşiliğinde sunuyor.


Özlem Süer, DHL ve QUASAR!dan anlamlı birliktelik...


Mercedes-Benz Fashion Week...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss