rafet el roman

rafet el roman evi

Verdiği konserler sayesinde geçen yazı kârlı geçiren Rafet El Roman kazancını emlaka yatırdı

Esenkent Kavşağının açılışı

Esenkent Kavşağının açılışı yapıldı!

Esenyurt, Esenkent Kavşağının açılışı hafta sonu görkemli bir tören ile gerçekleşti. Sunuculuğunu İkbal Gürpınar’ın yaptığı açılış programında Türk Pop müziğinin duygusal sesi Rafet El Roman sahne alarak Esenyurtlulara unutulmaz bir konser verdi...

Esenyurt Esenkent kavşağı

Esenyurt Esenkent kavşağı açılıyor!

Esenkent Kavşağı; hafta sonu Türk Pop müziğinin usta sesi Rafet El Roman’ın konseri ile açılıyor. Esenkent Kavşağı açılış programının sunumunu ise ünlü sunucu İkbal Gürpınar yapacak...

Rafet El Roman

Rafet El Roman Asmalımescit'ten 850 bin dolara ev aldı

Verdiği konserler sayesinde geçen yazı kârlı geçiren Rafet El Roman kazancını emlaka yatırdı

Tasarruf yapan el

Tasarruf yapan el ve tepe duşları

Doğru ürün seçimi ve bilinçli tüketim için tasarruf kabiliyeti olan ürünler geliştiren Grohe, bilinçlendirme kampanyası kapsamında yeni el ve tepe duşları üretti.

Osmanlı, El-Maktum un dedesine

Osmanlı, El-Maktum'un dedesine maaş ödemiş!

Osmanlı, İstanbul'a dikeceği ikiz kulelerle gündeme gelen Dubai Şeyhi El Maktum'un büyük dedesine 132 yıl önce eşkıyalık yapmaması için aylık 300 kuruş maaş ödemiş.

My World de ikinci

My World'de ikinci el daireler 230 bin YTL'den başlıyor

Ağaoğlu Grubu'nun Ataşehir'de inşa ettiği My World 8 site 34 blok, 9 farklı bina tipi, 21 farklı daire seçeneği ile toplam 3 bin 636 konuttan oluşuyor. Projede ikinci el daire fiyatları 230.000 YTL'den başlıyor.

Roman Abramovich 17

Roman Abramovich 17 milyon dolara Keyland Oteli aldı!

Dünyanın en çok para harcayan işadamı Roman Abramovich, geçen yıl Marmaris'e gelerek araştırdığı otel için tam 17 milyon dolar ödedi.

  Dünyanın en yüksek

''Dünyanın en yüksek binası'' ünvanı yakında el değiştiriyor!

Gökdelen ve bina yüksekliği meraklıları bu haber sizin için. ''Dünyanın en yüksek binası'' ünvanı el değiştiriyor. 101 katlı Taipe'deki binanın ünvanını hangi ülkedeki, hangi bina elinden alıyor?


rafet el roman evi

rafet el roman

Aynı zamanda prodüktörlüğünüyaptığı popçu Yusuf Güney'den de iyi para kazanan Rafet El Roman, kafeleri, restoranları, gece hayatıyla son dönem yıldızı parlayan İstanbul Beyoğlu Asmalımescit Mahallesi'nden 850 bin dolarlık bir daire aldı. Sanatçı, eski bir apartmanda bulunan ve 2 oda 1 salon olan dairesine, dekorasyon bittikten sonra yerleşecek.

Bir zamanlar belli bir saatten sonra girmenin çok zor olduğu Beyoğlu'nun Asmalımescit Mahallesi, şimdilerde yaklaşık 30'dan fazla ressamın atölyesine ev sahipliği yapıyor.

Ressam Yusuf Taktak, heykeltıraş Handan Pörteçene, fotoğrafçı Teoman Madra Asmalımescit sakinlerinden sadece bir kaçı... İşte bu nedenle Asmalımescit'ten Tünel'e kadar olan adacık artık "bohem hayatın başkenti" olarak tanımlanıyor.
Zafer Akbaş/Gazete...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss